Stilolaps levitues çelik inox me bazë magnetike dhe busull

Kodi: 100-009
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps levitues çelik inox me bazë magnetike dhe busull është shoqëruesi i përsosur për ata që vlerësojnë jo vetëm dizajnin elegant, por edhe përdorimin praktik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps levitues çelik inox me bazë magnetike dhe busull është shoqëruesi i përsosur për ata që vlerësojnë jo vetëm dizajnin elegant, por edhe përdorimin praktik. Me veçori dhe elegancë unike, ky stilolaps me siguri do të tërheqë vëmendjen në çdo mjedis.

Stilolaps elegant inox me bazë magnetike multifunksionale + busull

Stilolaps elegant inox me bazë magnetike multifunksionale + busull

Piedestal inovativ magnetik për vendimmarrje

Karakteristika interesante e këtij stilolapsi është baza magnetike, e cila shërben për zgjidhjen e dilemës. Thjesht rrotullojeni dhe stilolapsi do të zgjedhë përgjigjen e pyetjes suaj. Mënyra origjinale e vendimmarrjes do të sjellë kënaqësi dhe në të njëjtën kohë do t'ju ndihmojë të gjeni përgjigjen e duhur. Ajo sjell përgjigje si: Po, rri, provo, vazhdo, jo, blej, shes, hiq dorë.

Qëndrim magnetik i stilolapsit çelik inox

Shkrim cilësor dhe komod

Stilolapsi është bërë nga materiali inox me cilësi të lartë dhe ofron shkrim të qetë dhe të rehatshëm përveç funksionit të tij vendimmarrës. Dizajni i tij me top është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

stilolaps argjendi inox me bazë magnetike

Një dhuratë për të dashurit me një dizajn të jashtëzakonshëm

Stilolapsi shumëfunksional nuk është vetëm praktik, por edhe një dhuratë e shkëlqyer për të dashurit tuaj. Dizajni i tij modern dhe minimalist do të tërheqë vëmendjen dhe do të nxjerrë në pah stilin tuaj të jashtëzakonshëm. Qoftë ditëlindje, festë apo rast personal, ky stilolaps është padyshim një dhuratë e jashtëzakonshme.

stilolaps vendimmarrës me busull magnetike

Specifikim:

  • Funksioni i vendimit me përgjigje të ndryshme
  • Bërë nga materiali inox me cilësi të lartë
  • Dizajni i topit
  • Dizajn modern dhe minimalist i përshtatshëm si dhuratë


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps shumëfunksional me bazë magnetike

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim