Çelës mini USB 16 GB - Mini Cooper

Kodi: 17-027
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelës mini USB 16 GB - Mini Cooper. E disponueshme në dyqanin tonë elektronik. Ruani skedarët tuaj të rëndësishëm në këtë çelës unik USB.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelës mini USB 16 GB - Mini cooper. E disponueshme në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik është në formën e një makine të njohur Mini Cooper me përpunim preciz , të cilin askush nuk do ta anashkalojë. Mund të përdoret si varëse dhe gjithashtu si çelës USB për transferimin e skedarëve. I përshtatshëm si dhuratë origjinale si për meshkuj ashtu edhe për femra. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini çelësa USB të ndryshëm cilësorë dhe qesharak me çmime fantastike.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Metal, aliazh zinku


Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim