Maska LED Purge - Vjollcë

Kodi: 88-220
2 100 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

​Maskat Purge LED - Vjollca, e cila shquhet më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë ose festival, është investimi i duhur për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska LED Purge - Vjollca, e cila shquhet më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju, nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe të jeni të lezetshëm. Të përshtatshme edhe si kostume halloween apo dhuratë origjinale për të dashurit tuaj. Maskat mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik.

El. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksionet : ende shkëlqen, pulson

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim