Funny USB 16GB - Piano e zezë

Kodi: 17-039
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Funny USB 16GB - Piano e zezë për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Jeni muzikant? Ky USB është një zgjedhje e shkëlqyer e USB-së me stil.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Funny USB 16GB - Piano e zezë për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Jeni muzikant? Ky USB është një zgjedhje e shkëlqyer e USB-së me stil. Ky model i jashtëzakonshëm me cilësi të lartë është një piano e zezë në miniaturë, me një flash disk 16 GB . Mund ta mbani me vete çelësin USB si unazë çelësi dhe ta përdorni nëse është e nevojshme për të ruajtur dhe transferuar skedarët tuaj . Në e-shopin tonë mund të gjeni USB çelësa të ndryshëm humoristik, qesharak dhe cilësor, me çmime fantastike.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Silikoni

Specifikimet:

Kapaciteti i çelësit USB: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim