Çelës qesharak USB - Kukulla e birrës 16 GB

Kodi: 17-035
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Funny USB Key - Kulla e birrës 16GB në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Dhuratë origjinale për adhuruesit e birrës me përdorim praktik për transferimin e skedarëve.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Funny USB Key - Kulla e birrës 16GB në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik është në formën e filxhanit të birrës me birrë të sapopërgjuar. Dhuratë origjinale për adhuruesit e birrës me përdorim praktik për transferimin e skedarëve. Çelësi USB mund të lidhet me çelësat dhe të vishet në një formë qesharake. Gjithashtu i përshtatshëm për klientët, punonjësit ose partnerët tuaj të biznesit. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini një sërë çelësash USB cilësorë dhe argëtues.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Plastike

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim