Pokemon Ball - Çelës USB elegant 16 GB

Kodi: 17-042
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Pokemon Ball - Çelës USB elegant 16 GB i disponueshëm në internet në dyqanin tonë elektronik. Gjuetarët e Pokemonëve kujdes! USB-ja më elegante është këtu për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pokemon Ball - Çelës USB elegant 16 GB i disponueshëm në internet në dyqanin tonë elektronik. Gjuetarët e Pokemonëve kujdes! USB-ja më elegante është këtu për ju. Ky çelës unik USB në formën e topit Pokemon (cilësi e lartë) me veçori të përpunimit preciz 16GB Flash disk që është plotësisht i disponueshëm për të ruajtur dhe transferuar skedarët tuaj. Në dyqanin tonë elektronik mund të gjeni çelësa të ndryshëm USB qesharak dhe cilësor me çmime të shkëlqyera.

Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Silikoni

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim