Arka elektronike - kuti per monedha (para) KETEN

Kodi: 11-580
2 400 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kuti elektronike parash - kuti monedhash (para) KITTEN është një kuti monedhash ku brenda fshihet një kotele (mace) e lezetshme. Është një nga arkat më interesante dhe mënyra më argëtuese për të kursyer para.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kuti elektronike parash - kuti monedhash (para) KITTEN është një kuti monedhash ku brenda fshihet një kotele (mace) e lezetshme. Është një nga arkat më interesante dhe mënyra më argëtuese për të kursyer para. Kur vendosni një monedhë në këtë kuti dhe shtypni një buton, një kotele do të dalë dhe do të marrë monedhën. Kotelja më pas do të bëjë një tingull "meow" kur do të marrë monedhën tuaj.

Kuti kotele për para si arkë elektronike

Kuti kotele për para si arkë elektronike

Argëtim jo vetëm për fëmijët

Me këtë arkë, kursimi i parave do të jetë jo vetëm i dobishëm, por edhe argëtues . Një kuti parash në formën e një kuti kartoni me zë është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer si dhuratë. Nëse keni më shumë para të kursyera, thjesht mund t'i tërhiqni duke hapur pjesën e poshtme të kutisë së parave.

arkë mace për kotele monedhash

Specifikim:

  • Punon me bateri
  • Përmasat: 12 x 9 x 10 cm
  • Pesha: 325 gram
  • Materiali: ABS

Përmbajtja e paketës:
1x arkë elektronike Kitty - kuti parash

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim