USB për femra - Buzëkuq

Kodi: 17-022
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

USB për femra - Buzëkuq 16 GB në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik ka formën e një buzëkuqi, një varëse e dekoruar bukur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB për femra - Buzëkuq në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik është në formën e një buzëkuqi, me një përpunim preciz të një varëseje të dekoruar shumë . USB flash drive me 16 GB mund të vishen si një dekorim në zinxhirin e çelësave, ose një aksesor elegant për çantën tuaj. Nëse është e nevojshme, mund ta përdorni si çelës USB. Çelësat luksoz USB janë gjithashtu idealë si një dhuratë e shkëlqyer që do të kënaqë jo vetëm gratë. Gjithashtu i përshtatshëm si dhuratë për klientët, punonjësit ose partnerët tuaj të biznesit. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini një çelës USB cilësor në formën e bizhuterive.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1 x xhevahir USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

95%