Topa prej çeliku inox me akull në pije

Kodi: 94-024
2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Topa akulli inox për ftohje të menjëhershme të pijeve pa ndryshuar përqendrimin. Topat janë bërë prej çeliku inox dhe material ushqimor.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Topa akulli inox për ftohje të menjëhershme të pijeve pa ndryshuar përqendrimin. Topat janë prej çeliku inox dhe materiali ushqimor dhe shërbejnë si kuba akulli që mbajnë të ftohtin dhe shijen e pijeve tuaja pa hollim. Në komplet ka 4 topa me darë për transferim të lehtë nga ngrirja direkt në filxhan pa i prekur. Topat pas përdorimit duhet vetëm të shpëlahen dhe të fshihen të thata, më pas të ruhen në frigorifer për të qenë gati për aplikim të mëtejshëm në pije. Falë këtyre topave elegantë të lëmuar prej çeliku, pija juaj jo vetëm që fiton elegancën, por në të njëjtën kohë pija do të jetë e ftohur mirë dhe e gatshme për konsum. I përshtatshëm edhe si dhuratë për miqtë tuaj, të cilët vlerësojnë shumë pije cilësore.

Topa akulli inox

Karakteristikat:

plus i përshtatshëm për ftohjen e distilimeve, shampanjës, verës
plus ftohje e shpejtë e pijeve pa ndryshuar shijen e tyre
plus pastrim dhe ruajtje e lehtë në frigorifer
plus përdorimi i përsëritur
plus dizajn elegant

Përmbajtja e paketës:

4x top çeliku inox
1x darë
1x kuti magazinimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim