Xhevahir USB - Kafkë

Kodi: 17-014
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelësa qesharak USB ose USB flash drive me 16GB në formë kafke - shitje me çmime të volitshme që mund t'i blini online në dyqanin tonë elektronik. Gjithashtu i përshtatshëm si një dhuratë e shkëlqyer.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB Skull në formën e bizhuterive në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik është në formën e vdekjes, varëse e bukur e dekoruar me përpunim të saktë. Ky USB flash drive mund të vishet në qafë si një xhevahir i bukur, i cili nëse është e nevojshme mund të përdoret si një çelës USB. Çelësi USB gjithashtu ka një zinxhir për t'u veshur në qafë. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini USB flash drive cilësor në formë bizhuteri. USB luksoze janë gjithashtu ideale si një dhuratë e shkëlqyer.

  • Gurë: rhinestones
  • Materiali: metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1 x xhevahir USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

100%
100%
Luis Cerezo

Më funksionoi si duhet, ruaja video të gjysheve të pasura

bleje

i shkëlqyer

Përkthyer nga: es