Maska LED e Halloween-it që ndez - Pastrim (e bardhë)

Kodi: 88-234
2 100 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ndezje e maskës LED të Halloween - Purge (e bardhë) e cila shquhet më së miri në festime, halloween, karnaval, disko, klub, festë ose festival, është investimi i duhur për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ndezje e maskës LED të Halloween - Purge (e bardhë) e cila shquhet më së miri në festime, halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju, nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe të jeni të lezetshëm. E pershtatshme edhe si dhurate origjinale per te dashurit tuaj. Maskat mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik.

EL. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x 1,5V bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni : dritë e qëndrueshme, ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim