Përkthyesi i zërit përmes kufjeve Bluetooth WT2 Plus - përkthim në kohë reale

Kodi: 70-001
29 900 L 26 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 22 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Përkthyesi i zërit nëpërmjet kufjeve Bluetooth ✅ WT2 Plus është një përkthyes absolutisht unik për përkthimin e dyanshëm të zërit në kohë reale në botë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Përkthyesi i zërit nëpërmjet kufjeve Bluetooth WT2 Plus është një përkthyes absolutisht unik për përkthimin e dyanshëm të zërit në kohë reale në botë. Kufje me valë me përkthyes inteligjent që sjell revolucion në komunikim, pavarësisht nga pengesat gjuhësore. Ky është përkthyesi i parë i të folurit në botë me inteligjencë artificiale për përkthim të menjëhershëm në kohë reale direkt përmes kufjeve tuaja , pa pasur nevojë të përktheni drejtpërdrejt përmes telefonit inteligjent. Ky përkthyes më i mirë i të folurit në internet sjell lidhjen e algoritmit më të avancuar të zërit dhe teknologjisë së përkthimit me makinë. WT2 Plus ka ripërcaktuar përkthyesit me një mënyrë domethënëse dhe inovative, duke sjellë mundësi të reja për përdoruesit dhe kompanitë e saj në treg. Pajisja përkthyese e menjëhershme që ndryshon pamjen tuaj në komunikim dhe udhëtim në botë, nëse keni nevojë të përktheni ndonjë gjë. Nuk ka më përkthyes të shtrenjtë të gjuhës ose përkthyes google.

Përkthyesi WT2 është një risi absolute dhe një nga produktet më të mira të vitit

përkthimi në internet nëpërmjet kufjeve të aplikacionit wt2 plus

Përkthyesi mbështet përkthimin deri në 36 gjuhë (duke përfshirë 84 thekse të ndryshme)

Këtu mund të gjeni një listë të të gjitha gjuhëve të përkthimit të mbështetura aktualisht:

Arabisht, anglisht, bullgarisht, kinezisht, çekisht, danezisht, finlandisht, frëngjisht, greqisht, hebraisht, hindisht, holandisht, kroatisht, hungarisht, indonezisht, japonisht, kantonisht, katalanisht, koreanisht, malajisht, gjermanisht, norvegjeze, polake, portugeze, rumune, Rusisht, Spanjisht, Sllovakisht, Sllovenisht, Suedisht, Italisht, Tamile, Telugu (Indi), Thai, Turqisht, Vietnamisht

Ju mund të zgjidhni deri në 13 thekse të ndryshmeanglisht (SHBA, Australi, Kanada, MB etj.). Gjithashtu në spanjisht, ju keni deri në 20 thekse të ndryshme (Spanjë, SHBA, Republika Dominikane, Meksikë, Venezuelë, etj.) Mund të zgjidhni deri në 15 thekse të ndryshmearabisht (Emiratet e Bashkuara Arabe, Egjipt, Izrael, Marok, etj.) .

përkthyes i gjuhës w2t

VIDEO promovuese për përkthyesin WT2

përkthyes celular i aplikacionit përmes kufjeve wt2 plus

Ekzistojnë 3 mënyra përkthimi në dispozicion

Modaliteti automatik

Ky modalitet funksionon në parimin e përkthimit të menjëhershëm duke përdorur 2 kufje bluetooth ( idealisht në një mjedis më të qetë pa zhurmë rrethuese ). Gjithçka që thoni përkthehet automatikisht drejtpërdrejt në gjuhën e caktuar dhe ju merrni një përkthim të shëndoshë përmes celularit të futur. Kështu që ju mund të komunikoni rehat pa pasur nevojë për përkthim të drejtpërdrejtë nëpërmjet smartfonit tuaj . I gjithë komunikimi juaj, natyrisht, shfaqet dhe arkivohet në aplikacion nëpërmjet një celulari, ku mund të kontrolloni edhe njohjen e saktë të zërit tuaj. I përshtatshëm për biseda më të gjata, takime biznesi.

Modaliteti manual

Ky modalitet funksionon në parimin e përkthimit të menjëhershëm duke përdorur 2 kufje bluetooth ( idealisht për komunikim me një person në një mjedis të zhurmshëm ). Për përkthim, thjesht prekni drejtpërdrejt kufjet me bluetooth (që aktivizojnë përkthimin) dhe më pas gjithçka që thoni përkthehet automatikisht drejtpërdrejt në gjuhën e vendosur dhe ju merrni përkthim zanor përmes celularit të futur. Kështu që ju mund të komunikoni rehat pa nevojën e një përkthimi të drejtpërdrejtë nëpërmjet smartfonit tuaj . I gjithë komunikimi juaj, natyrisht, shfaqet dhe arkivohet në aplikacion nëpërmjet një celulari, ku mund të kontrolloni edhe njohjen e saktë të zërit tuaj.

Modaliteti i të folurit

Ky modalitet funksionon në parimin e përkthimit të menjëhershëm duke përdorur 1 kufje Bluetooth dhe telefon ( ideale për një bisedë të shkurtër ballë për ballë me personin tjetër ). Personi tjetër me të cilin komunikoni, do të flasë drejtpërdrejt me smartfonin tuaj dhe ai do të përkthehet automatikisht drejtpërdrejt në gjuhën tuaj të zgjedhur dhe ju do të merrni përkthim audio përmes celularit të futur. Kështu që ju mund të komunikoni pa nevojë të përdorni celularin nga një person që nuk e njihni (që ndoshta nuk është e përshtatshme dhe e sjellshme), mjafton nëse keni të futur vetëm një celular. I gjithë komunikimi juaj, natyrisht, shfaqet dhe arkivohet në aplikacion nëpërmjet një celulari, ku mund të kontrolloni edhe njohjen e saktë të zërit tuaj.

Përdorimi i përkthyesit WT2 Plus është mjaft i thjeshtë, thjesht shkarkoni aplikacionin e disponueshëm falas "WT2 Plus" (iOS, Android) në telefonin tuaj celular, për t'u çiftuar me celularin përmes lidhjes Bluetooth (min. versioni Bluetooth 4.2 dhe më i lartë), më pas dy persona do të vendosin një kufje në vesh dhe mund të komunikojnë menjëherë. Parimi i komunikimit është që ju të flisni në gjuhën tuaj dhe personi tjetër do të dëgjojë në celularin përkthimin në gjuhën e tij të caktuar. Prandaj, komunikimi i vërtetë ballë për ballë nuk do të jetë më problem. Përkthyesi revolucionar do ta gjejë përdorimin e tij kur udhëton, për biznes, kur viziton dyqane apo hotele ndërkombëtare dhe për shumë raste të tjera ku komunikimi në gjuhë të huaj është pengesë.

WT2 Plus ka fituar çmimin prestigjioz të Design 2018 për dizajnin e tij të shkëlqyer
 
Çmimet WT2

Prezantojeni veten në botë!

Kur udhëtoni jashtë vendit, nuk ka asgjë më të keqe se të ngeceni në një vend të panjohur pa mundësinë e komunikimit efektiv. Me WT2 Plus, nuk do të jeni kurrë në një situatë të tillë sepse siguron komunikim natyral në kohë reale pa përdorimin e duarve. Zhytuni në kulturën lokale gjatë udhëtimit, shprehuni hapur dhe krijoni lidhje më kuptimplote me njerëzit që takoni.

përkthyes zëri wt2 plus

Aktivizimi i menjëhershëm - një përkthyes i gatshëm për përdorim në çdo kohë

WT2 Plus është unik në teknologjinë e tij të përpunimit të sinjalit, e cila është e ndryshme nga konkurrentët e tjerë në treg. Për komunikim, nuk është e nevojshme të aktivizoni telefonin ose një person tjetër nuk ka nevojë të shkarkojë aplikacionin smart. Gjithçka që ju nevojitet për komunikim është që të dy të vendosni celularin me valë në vesh dhe WT2 do të kujdeset për një përkthim të rehatshëm.

përkthyes tekstesh dhe fjalish WT2 plus kufje

Algoritmi inteligjent ON-THE-GO

Algoritmi kryesor lejon komunikimin edhe në ambientet e jashtme më të zhurmshme. Me zbulimin automatik të zërit dhe marrjen e sinjalit, WT2 ofron komunikim absolut pa duar në një sërë gjuhësh .
Komunikimi jashtë vendit do të jetë i lehtë për ju, pavarësisht nga pengesat gjuhësore.

përkthimi zanor në internet wt2 plus

Zvogëlim i dyfishtë i zhurmës - çdo fjalë ka rëndësi!

Bazuar në algoritme dhe reduktim të zhurmës mundëson që WT2 Plus të ketë deri në 95% saktësi në përkthim , duke e bërë plotësisht të natyrshme bisedën tuaj me një të huaj.

përkthim zanor wt2 plus kufje

Mbështetje e shumë gjuhëve me globalizimin

WT2 Plus aktualisht mbështet 36 gjuhë dhe 84 dialekte , të cilat do të shtohen dhe përditësohen në të ardhmen.

Mbështetje gjuhësore WT2 Plus

Jetëgjatësia e baterisë - më e gjatë se sa keni nevojë!

WT2 siguron deri në 5 orë jetëgjatësi baterie për një karikim, mbi 12 orë jetëgjatësi të baterisë me kasë të ringarkueshme - stacion dok dhe deri në 30 ditë në modalitetin e gatishmërisë.

Kutia e rikarikueshme e përkthimit WT2 plus

Shtangohuni me WT2 Plus!

Mënyrat e ndërveprimit të ngulitura në WT2 Plus plotësojnë të gjitha kërkesat për të realizuar ëndrrat. Ofron një përvojë unike dhe të përsosur komunikimi.

kufje elektronike wt2 plus


Investim një herë!

Duke përdorur teknologjinë OTA (në ajër), WTA2 Plus mbështet përmirësimet në linjë, përditësimi i të cilit zgjat vetëm deri në 3 minuta si për softuerin ashtu edhe për harduerin.
Zhvillimi nuk do të përfundojë dhe përkthyesi do të vazhdojë të ofrojë teknologjinë më të mirë për përdoruesit dhe madje të përmirësojë përkthimin.


përkthyesi më i mirë në internet wt2

Projektuar për ndarje!

Dizajni i WT2 Plus bazohet në idenë e "ndarjes". Nëse jeni duke udhëtuar gjatë një udhëtimi pushimi apo pune, kur ju vjen mundësia për të filluar komunikimin me të huajin, ofrojini atij një nga kufjet dhe filloni komunikimin natyrshëm me një nga mënyrat më të lehta.

përkthyes në veshin wt2 plus

si të përdoret përkthyesi wt2

Karakteristikat:

plus Dizajn i madh
plus Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 orë
plus Lidhje automatike
plus Më shumë se 36 gjuhë dhe thekse për secilën gjuhë
plus E përputhshme për iOS dhe Android
plus 95% saktësi e përkthimit

Specifikimet:

Produkti: Përkthyes WT2 Plus
Ngjyra: e bardhë
Mbështetje gjuhësore: 36
Mbështetje: Bluetooth 4.2 dhe më i lartë (lidhje me aplikacionin celular)
Ngarkimi i baterisë: Litium Polimer/90 minuta
Jetëgjatësia e baterisë deri në 15 orë/për 3 karikim nga stacioni i dok
Mbështetja e sistemit: iOS 11.0 / Android 7.0 dhe më lart
Tensioni: DC 5 +/0,25 V
Furnizimi me energji elektrike: 110 mA (kufje) 320 mA (stacion dok)
Dimensionet e produktit: Gjatësia: 20 mm/Gjerësia: 10 mm/lartësia: 35 mm
Dimensionet e paketimit: Gjatësia: 75 mm/Gjerësia: 75 mm/lartësia: 36 mm
Pesha neto e produktit: 93,5 g
Pesha e produktit bruto: 404 g
Temperatura e funksionimit: 0 - 35°C

Paketa përfshin:

1x Celular Bluetooth Master
1x Celular Bluetooth për mysafirë
1x stacion docking i rikarikueshëm
1x kabllo USB të energjisë
1 x qese magazinimi
2x grep veshi
6 x Mbulesa veshësh
1x manual përdorimi

përmbajtjen e celularit të përkthimit wt2

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (11)

98%
11×
100%
medo

medo

A do të më ndihmonte nëse do të dëgjoja një kurs në YouTube?
.

.

Përkthyer nga: ar