Përkthyes zëri përmes kufjeve Bluetooth - Timekettle WT2 Edge

Kodi: 70-022
31 900 L 27 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 23 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Përkthyesi i zërit me bluetooth Timekettle WT2 Edge është një përkthyes absolutisht unik për përkthimin e dyanshëm të zërit në kohë reale në botë, të cilin mund ta blini në dyqanin tonë elektronik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Përkthyesi i zërit me bluetooth Timekettle WT2 Edge është një përkthyes absolutisht unik për përkthimin e dyanshëm të zërit në kohë reale në botë, të cilin mund ta blini për shitje në dyqanin tonë elektronik. Kufje me valë me një përkthyes inteligjent që revolucionarizojnë komunikimin pavarësisht nga pengesat gjuhësore . Është përkthyesi i parë në botë që flet me inteligjencë artificiale për përkthim të rehatshëm në kohë reale direkt përmes kufjeve, pra pa nevojën e përkthimit direkt përmes smartfonit tuaj.

përkthyes i gjuhës bluetooth

Ky përkthyes më i mirë i të folurit në internet kombinon algoritmin më të fundit të zërit dhe teknologjinë e përkthimit me makinë. ka ripërcaktuar përkthyesit me një mënyrë domethënëse dhe inovative, duke sjellë mundësi të reja për përdoruesit dhe kompanitë e saj në treg. Një përkthyes elektronik i fjalive dhe teksteve që do të ndryshojë pikëpamjen tuaj për komunikimin dhe udhëtimin në botë, pavarësisht se çfarë keni nevojë për të përkthyer. Nuk do të nevojitet asnjë përkthyes i gjuhës më i shtrenjtë ose përkthyes google.

Përkthyesi mbështet përkthimin e deri në 40 gjuhë (përfshirë 93 thekse të ndryshme)

Lista e gjuhëve të mbështetura për përkthim:

Arabisht, Anglisht, Bullgarisht, Kinezisht, Çekisht, Danisht, Finlandisht, Frëngjisht, Greqisht, Hebraisht, Hindi, Holandisht, Kroat, Hungarez, Indonezisht, Japonez, Kantonez (honkg Kong), Katalonisht, Koreanisht, Malajisht, Gjermanisht, Norvegjisht, Polonisht, Portugalisht, Rumanisht, Rusisht, Spanjisht, Sllovake, Sllovene, Suedisht, Italisht, Tamile, Telugu (Indi), Tajlandeze, Turke, Vietnameze, etj.

anglisht mund të zgjidhni deri në 13 thekse të ndryshme si (SHBA, Australi, Kanada, MB të tjera..) Gjithashtu në spanjisht mund të zgjidhni deri në 20 thekse të ndryshme (Spanjë, SHBA, Republika Dominikane, Meksikë, Venezuelë dhe të tjera.. ) gjithashtu në arabisht ju keni një zgjedhje deri në 15 thekse të ndryshme si (Emiratet e Bashkuara Arabe, Egjipti, Izraeli, Maroku dhe të tjerët..) Pra edhe një përkthyes anglisht-spanjoll ose gjermanisht-spanjisht i fjalive dhe teksteve (zë) .

përkthyes i gjuhës

WT2 Edge përdor 15 serverë në mbarë botën për përkthim ultra të shpejtë

kazan me kohë wt2 buzë

Krahasuar me modelin e mëparshëm WT2 Plus, WT2 Edge i ri është 33% më i vogël dhe 46% më i lehtë

përkthyes i gjuhës timekettle

Mënyra për të përdorur përkthyesin WT2 Edge është mjaft e thjeshtë, thjesht shkarkoni aplikacionin "timekettle" (iOS, Android) falas në telefonin tuaj celular, çiftoni me kufjet përmes lidhjes Bluetooth (min. version Bluetooth 4.2 dhe më i lartë), më pas të dyja personat e vendosin celularin në vesh dhe mund të komunikojnë menjëherë. Parimi i komunikimit është që ju të flisni në gjuhën tuaj dhe personi tjetër dëgjon përkthimin në celularin në gjuhën e vendosur. Prandaj, komunikimi i vërtetë ballë për ballë nuk do të jetë më problem. Përkthyesi revolucionar do ta gjejë përdorimin e tij kur udhëton, në udhëtime pune, duke vizituar dyqane apo hotele ndërkombëtare dhe në shumë raste të tjera kur komunikimi është pengesë.

përkthyes ndihmës dëgjimi

Prezantojeni veten në botë!

Kur udhëtoni jashtë vendit, nuk ka asgjë më të keqe se të ngeceni në një vend të panjohur pa mundësinë e komunikimit efektiv. Me WT2 Edge, nuk do të jeni kurrë në një situatë të tillë sepse siguron komunikim natyral në kohë reale pa përdorimin e duarve. Zhytuni në kulturën lokale gjatë udhëtimit, shprehuni hapur dhe krijoni lidhje më kuptimplote me njerëzit që takoni.

përkthyes zëri wt2 edge

Aktivizimi i menjëhershëm - një përkthyes i gatshëm për përdorim në çdo kohë

WT2 Edge është unike në teknologjinë e përpunimit të sinjalit, e cila është e ndryshme nga konkurrentët e tjerë në treg. Për komunikim, nuk është e nevojshme të aktivizoni telefonin ose një person tjetër nuk ka nevojë të shkarkojë aplikacionin inteligjent. Gjithçka që ju nevojitet për komunikim është që të dy të vendosni celularin me valë në vesh dhe WT2 do të kujdeset për një përkthim të rehatshëm.

kazan me kohë wt2 buzë

Algoritmi inteligjent ON-THE-GO

Algoritmi kryesor lejon komunikimin edhe në ambientet e jashtme më të zhurmshme. Me zbulimin automatik të zërit dhe marrjen e sinjalit, WT2 ofron komunikim absolut pa duar në një sërë gjuhësh . Komunikimi jashtë vendit do të jetë i lehtë për ju, pavarësisht nga pengesat gjuhësore.

wt2 ndihmës dëgjimi i kazanit të kohës

Zvogëlim i dyfishtë i zhurmës - çdo fjalë e vetme vlen!

Bazuar në algoritme dhe reduktim të zhurmës mundëson që WT2 Edge të ketë deri në 95% saktësi në përkthim , duke e bërë plotësisht të natyrshme bisedën tuaj me një të huaj.

përkthyes i gjuhës

Mbështetje shumëgjuhëshe me globalizimin

WT2 Edge aktualisht mbështet 40 gjuhë dhe 93 dialekte , të cilat do të shtohen dhe përditësohen në të ardhmen.

Mbështetja e gjuhës së skajit WT2

Jetëgjatësia e baterisë - më e gjatë se sa keni nevojë!

WT2 Edge siguron deri në 5 orë jetëgjatësi të baterisë për një karikim, mbi 12 orë jetëgjatësi baterie me kasë të ringarkueshme - stacion dok dhe deri në afërsisht 30 ditë në modalitetin e gatishmërisë.

përkthyes në kufje

Tabela krahasuese e përkthyesve:

Tabela krahasuese e përkthyesve:

Karakteristikat:

plus Dizajn i madh
plus Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 orë
plus Lidhje automatike
plus Përkthim i 40 gjuhëve dhe 93 thekse për secilën gjuhë
plus E përputhshme për iOS dhe Android
plus 95% saktësi përkthimi

Specifikimet:

Produkti: Përkthyes WT2 Edge
Prodhuesi: Timekettle
Ngjyra: e bardhë
Mbështetje gjuhësore: 40
Numri i thekseve: 93
Mbështetje: Bluetooth 4.2 dhe më i lartë (lidhje celulare përmes aplikacionit)
Ngarkimi i baterisë: Litium Polimer/90 minuta
Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 orë/për 4 karikim nga doku i energjisë
Përkthim i vazhdueshëm: 3 orë
Mbështetja e sistemit: iOS 11.0 / Android 7.0 dhe më lart

Paketa përmban:

2 x kufje Bluetooth
1x stacion dok karikimi
1x kabllo USB të energjisë
2x grep veshi
2 x tapa rezervë për veshët (mbulesa veshi)
1x manual përdorimi

wt2 buzë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (6)

99%
100%
IOANNIS KOLIATSAS

Timkettle WT 2 Edge

Zgjedhje shumë e mirë. Përkthim perfekt dhe shumë i saktë. Ata kanë një tingull shumë të mirë. Gjithashtu më pëlqen shumë që çdo gjë që përkthehet në celularin e shkruan edhe në telefon dhe e ruan.
Nuk ka greqisht në përkthimin offline (offline).
Përkthyer nga: el
95%
Nell

Kufje m3

Jam i befasuar këndshëm nga funksioni i këtyre kufjeve dhe tingulli i shkëlqyer për të dëgjuar muzikë.
Më pëlqen që ata përkthejnë në telefon dhe ruajnë shënime nga ajo që studion në seminar, pastaj mund t'i kthehesh më vonë.
Pasi ndiznin kufjet, luanin shkëlqyeshëm për disa dhjetëra minuta në të njëjtën kohë, por edhe kur u karikuan pothuajse plotësisht, nuk e di pse u shkëputën nga bloothe disa herë radhazi dhe donin t'i fusnin përsëri. kutinë dhe nxirrni përsëri, nuk gjeta një arsye.
Është turp që çekishtja nuk disponohet në modalitetin offline

E rekomandoj per ata qe po mendojne per kufje per muzike dhe ne te njejten kohe jane po aq te keqij sa une sa i perket gjuheve, do te keni nje shoqerues per cdo gje qe ju duhet 🙏

Përkthyer nga: cs