Set dhuratash luksoze STEAMPUNK Set stilolapsa me pendë + 5 thumba + fletore + pullë

Kodi: 100-004
17 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 14 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kompleti luksoz i dhuratave STEAMPUNK Kompleti i stilolapsave me pendë + 5 fije + fletore + stampë ofron mënyrën e përsosur për të kapur mendimet dhe përvojat tuaja me një hijeshi nostalgjike.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kompleti luksoz i dhuratave STEAMPUNK Kompleti i stilolapsave me pendë + 5 fije + Notebook + Stamp ofron mënyrën e përsosur për të kapur mendimet dhe përvojat tuaja me një hijeshi nostalgjike. Fletorja është bërë nga material cilësor dhe qëllimi i saj është të ruajë shënimet dhe idetë tuaja më të rëndësishme. Shoqërues i fletores është stilolapsi i kaligrafisë, i cili u jep shkronjave dhe fjalëve tuaja një estetikë dhe elegancë unike.

Fletore Steampunk + zhytje e stilolapsit me pendë - set ekskluzive e stilolapsave luksoze

Fletore Steampunk + zhytje e stilolapsit me pendë - set ekskluzive e stilolapsave luksoze

Jepni fontin tuaj në jetë me një formë bashkëkohore të shkrimit artistik

Pena kaligrafike Steampunk në këtë grup antik është një mjet për të çuar shkrimin tuaj në një nivel të ri. Dizajni i tij elegant dhe punimi me cilësi të lartë mundësojnë shkrim të qetë dhe të saktë. Stilolapsi është i pajisur me një majë të veçantë që ju lejon të krijoni elemente të bukura dekorative dhe artistike. Me një stilolaps kaligrafie, mund të eksperimentoni me shkronja dhe stile të ndryshme shkrimi për të krijuar pjesë unike dhe interesante të komunikimit të shkruar.

Komplet shënimesh steampunk - bllok shënimesh luksoze prej lëkure eko

Shumëllojshmëri shkrimesh me thumba zëvendësuese

kompletin antik do të gjeni jo vetëm një fletore dhe një stilolaps, ai përmban edhe thumba rezervë. Nibs ju japin mundësinë të eksperimentoni me trashësi dhe gjerësi të ndryshme të fontit. Çdo gisht ka veçoritë dhe rezultatet e veta unike, gjë që ju lejon të krijoni kompozime kaligrafike të ndryshme dhe origjinale . Këmbët zëvendësues janë të përsosur për të apasionuarit pas kaligrafisë që duan të luajnë me stile dhe teknika të ndryshme shkrimi.

fletore antike retro për shënime

Bukuria e Kaligrafisë - Ringjallja e artit të të shkruarit në një grup

Kaligrafia është një art që përdor shkrimin si një medium artistik. Filloni në këtë proces artistik emocionues me këtë komplet antike fletoresh, stilolapsi kaligrafie dhe thumba zëvendësuese . Kaligrafia ju lejon të krijoni tekste të dekoruara bukur, ftesa elegante dhe madje edhe dhurata unike. Ky set është i mbështjellë bukur me dhurata dhe është i përshtatshëm për këdo që vlerëson artin dhe bukurinë e kaligrafisë. Në komplet do të gjeni edhe një vulë dhe dyll të bukur me të cilin mund të vulosni shkronjat në stil retro . Së bashku, ky grup është një dhuratë e shkëlqyer për artistët, shkrimtarët, studentët dhe këdo që pëlqen të luajë me shkronjat. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kënaqur të dashurit tuaj në raste të veçanta si ditëlindje, përvjetorë ose festa, etj.

zhytje stilolapsi me pendë steampunk

Specifikim:

  • Materiali: metal, pendë,
  • Kuti dhurate
  • Stilolaps boje me thumba
  • Fletore luksoze steampunk


Përmbajtja e paketës:

1x fletore Steampunk
1 x stilolaps Steampunk
5 x thumba stilolapsash
1x mbajtëse stilolapsi
1x pullë tunxhi
1x dyll vulosje
1 x 10 ml shishe boje

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%