ULTRA LANGIE SIM e pakufizuar me 500 MB - 2G/3G/4G/LTE për përkthim në 150 shtete e vlefshme deri në 10 vjet

Kodi: 70-025
5 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 167 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

LANGIE ULTRA SIM është karta SIM përfundimtare me një vëllim të dhënash me parapagesë prej 500 MB me mbështetje - 2G/3G/4G/LTE për përkthim në 150 vende, e vlefshme deri në 10 vjet (ose derisa të dhënat të mbarojnë).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

LANGIE ULTRA SIM është karta SIM përfundimtare me një vëllim të dhënash me parapagesë prej 500 MB me mbështetje - 2G/3G/4G/LTE për përkthim në 150 vende të vlefshme deri në 10 vjet (ose derisa të dhënat të mbarojnë). Me këtë kartë unike SIM, mund të përdorni të gjitha funksionet e përkthyesit LANGIE , si kërkimi i imazheve, përkthyesi në grup , klubi i gjuhës, krijimi i një pike aksesi - HOTSPOT , dhe të gjitha këto në 150 vende të botës.

Kushti i vetëm është të keni një sinjal 2G/3G/4G/LTE të disponueshëm për lidhjen e të dhënave. Kështu që nuk keni më nevojë të kërkoni një rrjet Wi-Fi të disponueshëm ose të çiftoni përkthyesin me një telefon celular, LANGIE do të funksionojë plotësisht në mënyrë të pavarur. Vëllimi i të dhënave me parapagesë prej 500 MB do të zgjasë për më shumë se 10,000 përkthime (mesatarisht 3 sekonda për frazë) në 150 vende të botës. Nëse ju mbaron krediti, mund ta rimbushni me lehtësi direkt nëpërmjet faqes sonë të internetit. Përkthimi online nëpërmjet LANGIE, i cili konsumon vetëm një sasi minimale të dhënash (deri në 500 MB është në dispozicion për ju) dhe këto të dhëna nuk janë të kufizuara në kohë , kështu që mund t'i përdorni për një periudhë 10 vjeçare (nuk do t'i humbni).

ULTRA LANGIE SIM e pakufizuar me 500 MB - 2G/3G/4G/LTE
Përkthimi në 150 vende të botës është i vlefshëm deri në 10 vjet

langie ultra sim 150 vende 2g 3g 4g lte

SIM përmban të gjitha funksionet e nevojshme

Vëllimi i të dhënave 500 MB me shpejtësi deri në 1 Mbit/s
kartë SIM
Mbulimi global në mbi 150 vende
Të gjitha standardet celulare (2G, 3G, 4G, LTE-M, NB-IoT)
Platforma e menaxhimit të lidhjes IoT
REST API, APN, OpenVPN, OS 1NCE

Kartat SIM mundësojnë ndryshim të qetë të standardeve të mbështetura të transmetimit celular (transmetues) 2G, 3G, 4G, LTE-M dhe NB-IoT. Çdo kartë transmeton dhe merr në të gjitha transmetimet dhe transportuesit e mbështetur, me kusht që teknologjitë me valë të jenë të disponueshme në nivel lokal dhe moduli i komunikimit celular i përdorur gjithashtu mbështet teknologjitë përkatëse me valë.

Nëse ju mbarojnë të dhënat e parapaguara prej 500 MB, mund t'i mbushni me lehtësi me ne

Karta SIM - vëllimi i të dhënave 500 MB me shpejtësi deri në 1 Mbit/s

Mbulimi i vendit të kartës SIM

Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Andorra, Anguilla, Antigua dhe Barbuda, Argjentinë, Armenia, Aruba, Australi, Austri, Azerbajxhan, Bahrein, Barbados, Bjellorusi, Belgjikë, Benin, Bolivi, Bonaire (Antilet Hollandeze), Bosnje dhe Hercegovinë, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Bullgari, Cabo Verde, Kamboxhia, Kanada, Kajman, Kili, Kinë, Kolumbi, Kroaci, Kosta Rika, Kuba, Curacao (Antilet Hollandeze), Qipro, Republika Çeke, Danimarka, Dominika, Egjipt, El Salvador, Guinea Ekuatoriale , Estonia, Ishujt Faroe, Finlanda, Franca, Guiana Franceze, Gaboni, Gjermania, Gjeorgjia, Gjibraltari, Britania e Madhe, Greqia, Grenlanda, Grenada, Guadelupe (Antilet Franceze), Guatemala, Guernsey, Guajana, Honduras, Hong Kong, Hungaria, Islanda , Indi, Indonezi, Irlandë, Ishulli i Manit, Izraeli, Italia, Xhamajka, Japonia, Xhersi, Jordania, Kazakistani, Koreja, Republika e Kosovës, Kuvajti, Kirgistani, La Désirade (Antilet Franceze), Laosi, Letonia, Libani, Les Saintes (Antilet Franceze), Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Malajzia, Malta, Marie Galante (Antilet Franceze), Martinique (Antilet Franceze), Mauritius, Mayotte, Meksika, Moldavia, Monako, Mongoli, Mali i Zi, Montserrat, Maroku, Mozambi , Kaledonia e Re, Zelanda e Re, Nikaragua, Nigeria, Maqedonia e Veriut, Norvegjia, Omani, Sulltanati i Palau, Palestina, Panama, Paraguaj, Peru, Filipine, Poloni, Portugali, Porto Riko, Katar, Réunion, Rumani, Rusi, Shën Bartolomeu, Saint Kitts dhe Nevis, Saint Lucia, Saint Martin (pjesa franceze), Shën Vincenti dhe Grenadinet, Arabia Saudite, Senegal, Serbia, Sint Maarten (Antilet Hollandeze), Singapor, Republika Sllovake, Sllovenia, Afrika e Jugut, Spanja, Sri Lanka, Surinami, Suedia, Zvicra, Tahiti (Polinezia Franceze), Taxhikistani, Tajvani, Tanzania, Tajlanda, Togo, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Turqia, Ishujt Turks dhe Kaikos, Ukraina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Uruguai, SHBA, Ishujt e Virgjër të SHBA, Uzbekistani , Venezuelë, Vietnam

mbulimi i vendit langie ultra sim

Përmbajtja e paketës:

1x Kartë SIM

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

99%
98%
Jiří

ULTRA LANGIE SIM e pakufizuar me 500 MB - 2G/3G/4G/LTE për përkthim në 150 shtete e vlefshme deri në 10 vjet

gjithçka sipas pritjeve të mia, funksionim i thjeshtë,
Do të doja një ekran pak më të madh, por është mirë me syzet

Unë rekomandoj. Si për të mësuar ashtu edhe për në terren të panjohur

Përkthyer nga: cs