Bluzë LED me tekst të programueshëm nëpërmjet Smartphone - GLUWY

Kodi: 01-102
8 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Bluzë LED ✅ me tekst të programueshëm nëpërmjet Smartphone - GLUWY ku mund të programoni çdo mesazh, animacion apo efekti.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë LED me tekst të programueshëm nëpërmjet smartphone-it - GLUWY, ku mund të programoni çdo mesazh ose animacion. Ju limiton vetëm imagjinata juaj. Tregoni origjinalitetin tuaj me këtë bluzë unike. Ne ju sjellim këtë bluzë dixhitale revolucionare me drita LED të vogla, të cilat janë të lidhura me një aplikacion celular që ju jep kontroll të plotë të bluzës dhe varet nga ju se çfarë mesazhi do të programoni.

Është një risi që sjell një mënyrë unike për tu veshur dhe në të njëjtën kohë për të tërhequr vëmendjen. Bluza është krijuar për të thyer kufijtë e krijimtarisë suaj dixhitale , kështu që ju mund të dilni në rrugë çdo ditë me një bluzë të ndryshme . Gjithashtu të përshtatshme për aktivitete promovuese - nëse doni të reklamoni biznesin tuaj , bluzat tona LED me tekst janë një shtesë e shkëlqyer për strategjinë tuaj të marketingut. Ata janë një mjet efektiv marketingu për promovime dhe me të vërtetë dallohen në turmë kudo që i përdorni!

Bluza e programueshme e mesazheve LED GLUWY është një mjet i shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet e biznesit tuaj.

Bluzë me ekran LED bluetoothT-shirt led me tekst të programueshëm bluetooth

Thjesht shkarkoni aplikacionin (Android OS) dhe mund të filloni menjëherë. Pas lidhjes së bluzave dixhitale me smartfonin nëpërmjet bluetooth, ju keni disa opsione programimi. Mund të programoni çdo tekst, të vizatoni një fotografi, të zgjidhni një nga animacionet e ofruara ose të aktivizoni një ekualizer muzikor që do të jetë aktiv bazuar në kapjen e tingujve në mjedisin ku jeni.

Shkruani tekstin që do të shfaqet ose vizatoni grafikun tuaj mbi smartfonin tuaj

Bluzë me tekst të programueshëm nëpërmjet bluetoothbluzë me tekst me bluetooth

 

Zgjidhni animacionin tuaj ose aktivizoni ekualizerin e muzikës

Bluzë me tekst të programueshëmBluzë LED me bluetooth të programueshëm

 

Bluza është e rikarikueshme me një konektormikro USB , kështu që nuk do të jetë problem ta karikoni në çdo kohë dhe kudo. Prodhuesi rekomandon karikimin e bluzës rreth 75 minuta përpara se ta përdorni. Bluza unike dixhitale është edhe e rehatshme, pasi është1 00% prej poliester cilësor, domethënë është rezistente ndaj ujit dhe për këtë arsye nuk është problem për t'u lagur.

Bluza LED GLUWY - një dimension i ri i bluzave të teknologjisë së lartë të dizajnuara për të gjithë njerëzit që kanë stil unik dhe duan të bien në sy.

modë ngjitëse akulli

Karakteristikat:

plus Programueshmëria - tekst, animacione, vizatime, ekualizer aktiv
plus Kontrolloni përmes aplikacionit
plus Rikarikohet me mikro USB
plus Veshje e rehatshme
plus Rezistent ndaj uji

vetitë e mashtrimit të programueshëm të bluettoth

 

Specifikimet:

Furnizimi me energji elektrike: DC 5V
Dimensionet e panelit LED: 240 mm x 73 mm
Numri i LED-ve: 210
Bateria e integruar Li-jon: 500 mAh (që zgjat 6-8 orë)
Numri i rreshtave të dritave: 7
Ngjyra e LED-ve: e bardhë
Ngjyra e bluzës: e zezë
Materiali i bluzës: 100% poliestër

bluza me mesazhe tavoline me permasa

 

FAQ

SI PUNON?

Funksionon me anë të teknologjisë elektrolumineshente. Paneli LED është bërë nga një material i hollë dhe shumë fleksibël. Kjo do të thotë që nëse vishni këtë këmishë, duket sikur keni veshur një bluzë normale poliestëri. Njësia e kontrollit është e vogël dhe vendoset në fund të bluzës, me anë të së cilës mund ta ndizni dhe fikni lehtësisht panelin. Kur ndizet, Bluetooth-i do të aktivizohet automatikisht dhe paneli LED do të ndizet.

SI FUNKSIONOHET PANELI LED, DHE SA KOHË ZGJAT NJË KARIKIM?

Paneli LED mundësohet nga një bateri e integruar 500 mAh dhe për një karikim mund të shkojë deri në gjashtë orë. Karikimi bëhet nëpërmjet portës USB kur lidhet me një përshtatës konvencional 5V ose kabllo USB me kompjuterin tuaj.

SI MUND TA PASTROJ PANELIN LED?

Bluza LED mund të pastrohet lehtësisht, por lahet vetëm me dorë. Nuk keni nevojë të shkëputni komponentët elektronikë, ato janë përshtatur për kontakt me ujin.

A ËSHTË I DUKSHËM PANELI TEKST LED NË BIKES NË DRITËN E DIELLIT?

Po! Paneli i tekstit LED në bluzë është bërë nga materiali elektrolumineshent duke përdorur LED me ndriçim të lartë. Kjo do të thotë se teksti i programuar është ende i dukshëm në dritën e diellit, dhe natën duket edhe më mirë.

 

Pakoja përmban:

1x Bluzë LED e programueshme
1x kabllo USB
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (8)

99%