T-shirt Led - T Ekualizer

Kodi: 01-003
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Cool Led T-shirt T-Ekualizer – do t'i gjeni në këtë e-shop. Bëhuni origjinal, bëhuni të bukur, dhe zgjidhni bluzën tuaj të preferuar led.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

T-shirt Led T-Ekualizer - Merrni përvojën origjinale të diskos. Këto bluza ndiçuese kombinojnë ekranin Ekualizues Grafik Electro Luminescence me dizajne të reja të freskëta. Ekualizeri grafik i përgjigjet muzikës rreth jush, duke pulsuar në kohë në ritmet tuaja. Pavarësisht nëse zgjidhni TQ Origjinalin e vjetër ose TQ Hemp Leaf, këto këmisha ndriçojnë natën sa tu shohë gjithë bota.

Bluzë LED - T Equalizer - Këmisha led të cilësisë më të mirë

Nëse dëshironi këmisha të personalizuara me logon ose dizajnin tuaj, thjesht plotësoni formularin e porosisë direkt këtu . Ne do të prodhojmë bluza LED për ju me logon e ofruar ose dizajnin grafik pikërisht sipas kërkesave tuaja. Me këtë këmishë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet tuaja të biznesit.

  • 100% pambuk, bluze vetem ne ngjyre te zeze
  • Bluza lahet vetëm me dorë
  • Mini paketë ose njësi kontrolli, mund ta hiqni për të larë bluzën.
  • Paketa mini është e pajisur me një çelës ON / OFF dhe një rrotë lëvizëse të ndjeshmërisë ndaj zërit - ju mund të zgjidhni ndjeshmëri të lartë ose të ulët ndaj zërit
  • Kërkon 4 bateri AAA (nuk përfshihen)

Vini re se ka kompani që shesin bluza LED shumë të lira me materiale më të lira dhe për shkak të këtij problemi, NJËSITË KEQFUNKSIONOJNË dhe prodhojnë një dritë më pak të gjallë. Ne shesim bluza LED CILESORE me materialet ME TË MIRA. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET.

Mos blini bluza LED të lira. Klikoni për më shumë informacion .


tavolinë me madhësi bluzash led

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (17)

99%
17×