Bluza Led - Alien

Kodi: 01-006
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Bluza Led - blini bluzën tuaj të aktivizuar me zër. E-bluza me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt me Ekualizer, përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluza Led - Alien - Merrni përvojën origjinale të diskos. Këto bluza ndiçuese kombinojnë ekranin Ekualizues Grafik Electro Luminescence me dizajne të reja të freskëta. Ekualizeri grafik i përgjigjet muzikës rreth jush, duke pulsuar në kohë në ritmet tuaja. Pavarësisht nëse zgjidhni TQ Origjinalin e vjetër ose TQ Hemp Leaf, këto këmisha ndriçojnë natën sa tu shohë gjithë bota.

Bluza Led - blini bluzën tuaj të aktivizuar me zër. E-bluza me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt me Ekualizer, përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Nëse dëshironi këmisha të personalizuara me logon ose dizajnin tuaj, thjesht plotësoni formularin e porosisë direkt këtu . Ne do të prodhojmë bluza LED për ju me logon e ofruar ose dizajnin grafik pikërisht sipas kërkesave tuaja. Me këtë këmishë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet tuaja të biznesit.

  • 100% pambuk, bluze vetem ne ngjyre te zeze
  • Bluza lahet vetëm me dorë
  • Mini paketë ose njësi kontrolli, mund ta hiqni për të larë bluzën.
  • Paketa mini është e pajisur me një çelës ON / OFF dhe një rrotë lëvizëse të ndjeshmërisë ndaj zërit - ju mund të zgjidhni ndjeshmëri të lartë ose të ulët ndaj zërit
  • Kërkon 4 bateri AAA (nuk përfshihen)

Vini re se ka kompani që shesin bluza LED shumë të lira me materiale më të lira dhe për shkak të këtij problemi, NJËSITË KEQFUNKSIONOJNË dhe prodhojnë një dritë më pak të gjallë. Ne shesim bluza LED CILESORE me materialet ME TË MIRA. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET.

Mos blini bluza LED të lira. Klikoni për më shumë informacion .


tavolinë me madhësi bluzash led

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (3)

99%
100%
alvaro bernal

Shume e bukur

Nuk është i pari që ka blerë, unë kam gjithmonë një të tillë
Gjithçka në rregull
Përkthyer nga: es
100%
John

Punon shkëlqyeshëm

Punon shumë mirë
Dritat ndizen në ritëm
Asnjë negativ. Gjë e madhe.

Punon mirë, drita shkon së bashku me ritmin. Mund ta rregulloni ndjeshmërinë në mënyrë që të funksionojë edhe në të folur. Bateritë (2xaa) janë në një ndarje anash, brenda. Mund të hiqni gjithçka përpara se të lani. Alieni është i siguruar shumë mirë me Velcro.
Bleva një madhësi ekstra të madhe që të përshtatej mbi një kapuç të zi. Njerëzit menduan se ishte një copë, kështu që është gjithashtu një opsion për ditët më të ftohta.

Përkthyer nga: nl