Bluetooth maskë LED të plotë të fytyrës - animacion i programueshëm (aplikacion për smartphone)

Kodi: 88-245
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maskë LED me fytyrë të plotë me bluetooth - imazhe dhe animacione të rregullueshme nëpërmjet lidhjes Bluetooth duke përdorur telefonin tuaj inteligjent.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maskë LED me fytyrë të plotë me bluetooth - imazhe dhe animacione të rregullueshme nëpërmjet lidhjes Bluetooth duke përdorur telefonin tuaj inteligjent. Kjo maskë e ndriçuar me shkëlqim të fytyrës do të mbulojë të gjithë fytyrën tuaj dhe do ta ndryshojë atë përtej njohjes . Do të bëheni në qendër të vëmendjes kudo. Maska ka deri në 2074 LED RGB në sipërfaqen e saj . Falë tyre, ai mund të shfaqë çdo motiv me ngjyra të plota. Maska ka një bateri të integruar të ringarkueshme Li-ion me një kapacitet prej 2000 mAh dhe një jetëgjatësi deri në 10 orë përdorim . Bateria ngarkohet duke përdorur një kabllo USB të tipit C (5V/1A), karikimi zgjat afërsisht 5 orë. Rripi i rregullueshëm në anën e pasme e mban maskën në mënyrë të përkryer në vendin e saj. Maska ndriçuese LED përshtatet në çdo fytyrë dhe ju bën një personalitet super elegant.

Maskë LED për fytyrën e plotë

Maska e dritës LED thjesht lidhet me smartfonin tuaj nëpërmjet një lidhjeje me valë Bluetooth . Falë aplikacionit, ju e kontrolloni maskën direkt nga telefoni juaj. Ju mund të zgjidhni nga më shumë se 70 modele/imazhe dhe 45 animacione .

Aplikacioni i maskave të partisë led për smartphone

Ju gjithashtu mund të krijoni logon, modelet dhe titujt tuaj direkt në celularin tuaj me funksionin DIY-create-yourself. Aplikacioni gjithashtu mund të krijojë një motiv maske nga një foto - thjesht bëni një foto të fytyrës së dëshiruar dhe ajo menjëherë do të shfaqet në ekranin e maskës suaj.

aplikacion për smarfon me maskë led

Mund të vendosni lehtësisht gjithçka direkt në celularin tuaj nëpërmjet një aplikacioni të sofistikuar

aplikacion për maskë për fytyrën celulare

Maska është e përkryer për klube dhe disko. Funksioni i barazimit grafik shfaq shirita me ngjyra vallëzimi që ndryshojnë sipas ritmit të muzikës. Ju mund të zgjidhni nga pesë mënyra të shfaqjes së audios.

Maskë fytyre led party me programim celular

Jini të qetë në çdo festë, festival, disko, koncert, klub, bar, festë, festë për Halloween/vitin e Ri...

maskë feste me ekran LED

Maska super shik do të argëtojë si të rriturit ashtu edhe fëmijët në çdo rast

Maska ka një sensor lëvizjeje në anën e sipërme të përparme - thjesht tundni me dorë përpara maskës dhe automatikisht do të ndryshojë animacionin aktual në atë tjetër.

Maska e plotë e fytyrës LED partiake për celular

Karakteristikat:

plus 2074 RGB drita LED
plus 75 grafika të integruara dhe 45 animacione
plus Funksioni DIY - krijoni maskën tuaj
plus 4 mënyra
plus Kontrolli i gjesteve
plus Bateri e ringarkueshme
plus Rripat e rregullueshme

Specifikim:

Ngjyra: E zezë
Materiali: ABS + PVC + silikon
Karikimi: me kabllo USB të tipit C, 5V/1A
Bateria: bateri litiumi e integruar, e ringarkueshme
Kapaciteti i baterisë: 2000 mAh
Jetëgjatësia e baterisë: deri në 8 orë
Koha e karikimit: deri në 5 orë
Përmasat: 22x18x5 cm


Përmbajtja e paketës:

1x maskë LED me dritë prapa
1x kabllo USB e tipit C
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%
100%
Bojan

Bluetooth maskë LED të plotë të fytyrës - animacion i programueshëm (aplikacion për smartphone)

Komunikim i mirë, dërgesë e shpejtë, gjithçka saktësisht siç përshkruhet
Nuk ka

Një dhjetë e pastër

Përkthyer nga: sr