Maska e kllounit me ndezje LED

Kodi: 88-213
2 300 L 1 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maska e kllounit me LED - ndezje shkëlqen më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë ose festival, është investimi i duhur për ju, nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe të jeni të lezetshëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e kllounit me LED - ndezje shkëlqen më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju, nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe të jeni cool. E pershtatshme edhe si dhurate origjinale per te dashurit tuaj. Maskat mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik.

El. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksionet : ende shkëlqen, pulson

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim