Maska e partisë LED - kafka e gjelbër

Kodi: 88-240
2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e partisë LED - kafka e gjelbër. Kjo maskë me shkëlqim për fytyrën tërheq vëmendjen e të gjithëve. Maska ndriçuese që bien më së miri në Halloween.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e partisë LED - kafka e gjelbër. Kjo maskë me shkëlqim për fytyrën tërheq vëmendjen e të gjithëve. Maskat e ndriçimit që bien në sy më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival janë investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni interesant dhe veçanërisht të jeni cool. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik.

pupë rave në formë të gjelbër të kafkës


El. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x 1,5V bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni : drita të qëndrueshme, ndezje e ngadaltë dhe e shpejtë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim