Maska LED për fytyrën - Joker

Kodi: 88-205
2 500 L 1 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maska për fytyrën LED - Joker, i cili shkëlqen më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i vërtetë për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni të lezetshëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën LED - Joker, i cili shkëlqen më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i vërtetë për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni të lezetshëm.   I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Maskat mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik.

maskë e udhëhequr nga shaka


El. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksionet: ende shkëlqen, ndezje e shpejtë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim