Maska LED SKULL - vjollcë

Kodi: 88-238
2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska LED SKULL - vjollcë, e cila shquhet më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska LED SKULL - vjollcë , e cila shkëlqen më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni të ftohtë dhe të tërheqni vëmendjen. Maska ndriçuese LED të cilat të gjithë do t'ju kenë zili. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit.

led maskë fytyra kafkë vjollcë

EL. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x 1,5V bateri AAA nuk përfshihen)
Funksionet : ende shkëlqen, ndezje e ngadaltë dhe e shpejtë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim