Maskë mbrojtëse LED për fytyrën - opsioni për të ndërruar 7 ngjyra

Kodi: 88-244
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maska mbrojtëse LED për fytyrën - opsioni për të ndërruar 7 ngjyra është një maskë fytyre unike luminescente me ndriçim LED me ngjyra.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska mbrojtëse e fytyrës LED - opsioni për të ndërruar 7 ngjyra është një maskë fytyre unike luminescente me dritë të pasme LED me ngjyra. Kjo maskë e zezë me shkëlqim dhe elegante ofron një përdorim të gjithanshëm për këdo që dëshiron të dallohet dhe të shkëlqejë kudo që shkon dhe gjithashtu ka nevojë për mbrojtje më të madhe për veten, anëtarët e familjes ose miqtë. Maska është bërë nga mikrofibra dhe është mjet efektiv , i përdorur jo vetëm gjatë stinëve virale ose bakteriale (si p.sh. COVID 19 - Corona), por edhe si një aksesor elegant jo vetëm për festa apo disko.

Maska elegante e fytyrës mbrojtëse nga drita LED nga GLUWY LED Fashion ka një zgjedhje deri në 7 ngjyra RGB, 4 efekte dridhjeje. Maska e fytyrës merr frymë këndshëm dhe siguron një përshtatje të rehatshme falë rripave të rregullueshëm të veshit dhe urës metalike të hundës. Kjo maskë për fytyrën ka një bateri të integruar litium të rikarikueshme me një kapacitet prej 450 mAh dhe zgjat deri në 5 orë përdorim. Bateria ngarkohet duke përdorur një kabllo mikro USB. Duke përdorur çelësin e vogël, mund të ndryshoni dritën e pasme të ngjyrës së maskës. Ka 7 ngjyra RGB për të zgjedhur (e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, bruz, rozë dhe e bardhë). Mund të vendosni gjithashtu 4 stile ndezjeje dhe ndryshimi të ngjyrave (rrotullim i ngadalshëm, rrotullim i shpejtë, ndezje e shpejtë dhe pulsim automatik i ngjyrave).

Maska e zezë e fytyrës me ndriçim LED ofron 7 drita të pasme me ngjyra dhe 4 efekte vezulluese

Ndriçues maskë mbrojtëse LED

Maskë mbrojtëse elegante për përdorim universal

maskë mbrojtëse me dritë led

Maska merr frymë dhe siguron veshje të rehatshme falë rripave të rregullueshëm të veshit dhe rripit rreth qafës

maskë me shkëlqim për fytyrën

Karakteristikat:

plus Drita e pasme me ngjyra
plus 7 ngjyra te ndryshme
plus 4 efekte
plus Bateri e ringarkueshme
plus Rripa veshësh të rregullueshëm dhe rreth qafës

Specifikim:

Modeli: Maskë LED GLUWY
Ngjyra: E zezë
Materiali: Mikrofibër
Karikimi: me kabllo mikro USB, 5V/1A
Bateria: polimer-litium i integruar, i rikarikueshëm
Kapaciteti i baterisë: 450 mAh
Jetëgjatësia e baterisë: deri në 5 orë
Koha e karikimit: 3-4 orë
Përmasat: 18x10 cm
Pesha: 54 g

Përmbajtja e paketës:

1x Maskë mbrojtëse led për fytyrën me dritë prapa
1x kabllo Micro USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim