Përkrenare LED Party - Rave Cyberpunk 5000 me 24 LED shumëngjyrëshe

Kodi: 88-266
13 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 11 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Helmeta LED për festë - Maska e kokës Rave Cyberpunk 5000 me 24 copë LED me shumë ngjyra në një rreth + LED 2x5 blu në anët do të jetë një aksesor i shkëlqyer për çdo festë kërcimi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Helmeta LED për festë - Maska Rave Head Cyberpunk 5000 me 24 copë LED shumëngjyrësh në një rreth + LED 2x5 blu anash do të jetë një aksesor i shkëlqyeshëm për çdo festë kërcimi ose halloween, karnavale, festivale, festime, etj. Modalitete të ndryshme ndriçimi janë në dispozicion, me të cilin të gjithë do t'ju vënë re. Sigurisht, mund të fiket në çdo kohë. Falë universalitetit të saj, maska përshtatet me të gjitha llojet e fytyrave, mund ta përshtatni shumë lehtë.

HELMETE RAVE HEAD PARTY me NDRIÇIM LED
HELMETE RAVE HEAD PARTY me NDRIÇIM LED

Përpunimi cilësor

Helmeta LED është bërë nga PVC me cilësi të lartë, e cila nuk dëmton rrezatimin UV dhe nuk ka efekte anësore në trupin e njeriut. Me formën e saj dhe elastikën e rregullueshme, maska do të sigurojë që ju të ndiheni rehat në të.

kapuç i ndritshëm përkrenare partie rrah në kokë

Në dispozicion deri në 358 mënyra të pabesueshme ndriçimi

Një sfungjer i butë është ngjitur në brendësi (rreth ballit) për të parandaluar presionin në fytyrën tuaj. Hapjet shtesë në maskë lejojnë frymëmarrje të lirë . Maskën mund ta përdorni edhe si dhuratë origjinale për të dashurit apo miqtë tuaj. Me telekomandën, mund të ndërroni deri në 358 mënyra të ndryshme ndriçimi LED në një rreth + 4 mënyra ndriçimi LED blu në anët e maskës.

Përkrenare e kokës me maskë LED Cyberpunk me shkëlqim

Specifikim:

  • Mënyra të ndryshme ndriçimi (358 mënyra) - Dritë rrethore + 4 mënyra të dritës blu LED në anët
  • 24x LED shumëngjyrësh në një rreth + 2x5 LED blu në anët
  • Kontrolli i shpejtësisë, ngjyrës, intensitetit
  • Materiali: PVC me cilësi të lartë
  • Furnizimi me energji elektrike: 3x bateri AA (nuk përfshihen në paketë) + 2x LED të veçanta blu në anët - Karikimi USB


Përmbajtja e paketës:
1x helmetë LED
1x telekomandë

Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ян

Pyetje për dorëzim

Nëse porosis maskën Cyberpunk, sa ditë do të duhen për dorëzim?

Përkthyer nga: uk
0
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim