Ndriçim LED në formë logoje tabela neoni CAT në mur 50cm

Kodi: 78-068
23 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 19 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Forma e logos së ndriçimit LED Tabela neoni CAT në mur 50 cm (ana më e gjatë) do t'i shtojë një shkëlqim hapësirës tuaj, e cila garantohet se nuk do të anashkalohet

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ndriçimi LED në formë logoje tabela neoni CAT në mur 50 cm (ana më e gjatë) do t'i japë hapësirës suaj një shkëlqim që garantohet të mos anashkalohet dhe do të tërheqë vëmendjen e çdo vizite apo klientëve të mundshëm . Shenja neoni është një objekt dizajni shumë modern dhe popullor. Mund të ringjallë në mënyrë të përkryer dhomën e gjumit, dhomën e fëmijëve, dhomën e ndenjes, zyrën ose ambientet dhe funksionimin tuaj të biznesit - ju gjithashtu mund të përdorni logon LED si mbishkrime në mur në kuzhinë ose në korridor.

Pankartat ose panelet klasike të reklamave po bëhen një eksperiencë dhe shumë prej nesh as nuk i vënë re më, falë mbipopullimit të tyre vizual. Secilit prej nesh i pëlqen të dallohet nga diçka ndryshe, dhe kjo si për individin ashtu edhe për biznesin, ku është fjalë për fjalë e nevojshme dhe tabelat neoni në mur do t'ju ndihmojnë për ta arritur atë. Falë mbishkrimeve ose logove dekorative me dritë LED, ju do të ndriçoni hapësirën ose do të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve përreth. Tabelat neoni në mur që do të magjepsin çdo vizitë apo klient.

Shenja neoni me ndriçim LED - reklama më e mirë LED - Cat

Imazhi LED i ndezur i maces

Shenjat LED 3D në mur - të cilat falë ndriçimit, dallohen ndër transportuesit e zakonshëm të reklamave dhe informacionit. Tabelat neoni kanë avantazhin e madh të mundësisë për t'i vendosur ato në mënyrë të përsëritur kudo që ju nevojitet . Ato përshtaten në mënyrë të përkryer me zyra (për ta bërë mjedisin më të këndshëm), operacione biznesi (si një reklamë apo panel efektiv) ose në shtëpinë tuaj (si një dizajn modern). Ato do të shërbejnë edhe si logo 3D në mur për të tërhequr klientin. Mbishkrimet dekorative me dritë LED shpërndahen drejtpërdrejt në një jastëk akrilik të tejdukshëm - transparent , kështu që ju mund t'i vendosni ato pothuajse kudo. Mbishkrimet në mur për shembull në kuzhinë do të modernizojnë pamjen e përgjithshme të shtëpisë tuaj - ato do të shërbejnë edhe si ndriçim nate, i cili është i përsosur për dhomën e fëmijëve, restorantin apo barin. Tabelat neoni të bëra me porosi - në rast interesi mund të prodhojmë tabela neoni LED sipas ideve tuaja.

Shenjat me ndriçim LED në mur - aksesori perfekt për shtëpinë, lokalin apo biznesin, i cili do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

mbishkrim led fibër

Çdo mbishkrim vendoset në një jastëk akrilik transparent dhe kështu bie në sy jo vetëm gjatë natës, por edhe gjatë ditës.

Prodhimi i mbishkrimit të logos LED

Tregoni stilin dhe veçantinë tuaj me një nga tabelat tona TOP LED neoni, e cila do të kapë në mënyrë të përsosur atmosferën dhe karakterin tuaj.

shenjë neoni në mur

Prodhim me porosi të tabelave neoni - në rast interesi mund të prodhojmë tabela neoni LED sipas ideve tuaja.

plus Tabelë mahnitëse neoni me cilësi të lartë në mur
plus E pershtatshme per cdo hapsire - sallon, dhome gjumi, dhome femijesh etj.
plus Promo - aksesor i shkëlqyeshëm reklamues për restorante, bare apo biznese.
plus Punim cilësor dhe shkëlqim i shkëlqyer - ngjyra krejtësisht të gjalla

Karakteristikat:

Madhësia - 50 cm (ana më e gjatë)
Materiali - fibër neoni LED, akrilik (jastëk)
Furnizimi me energji elektrike - Furnizimi me energji 60 W (përdorim i brendshëm)
Gjatësia e kordonit të rrymës - 5 m
Sfondi - i tejdukshëm
Trashësia e fibrës - 6 mm (diametër)
Ngjyra - opsionale

Përmbajtja e paketës:

1x shenjë LED neoni
Furnizimi me energji 1x60 W (përdorim i brendshëm)
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim