Syze feste LED (transparente) CYBERPUNK - ndryshim ngjyre

Kodi: 27-038
2 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Syze feste LED (funksionohen me bateri CR2032) CYBERPUNK - me mundësi ndryshimi të ngjyrave - një aksesor ultra futurist për çdo festë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syze LED për një festë (funksionuar nga bateria CR2032) CYBERPUNK - me mundësi ndryshimi të ngjyrave - një aksesor ultra futurist për çdo festë, disko apo festë do t'ju japë një shkëndijë absolute dhe patjetër do të dilni jashtë linjës me ta. Fuqizohen nga 2 bateri CR2032, të vendosura në një këllëf mbi syze. Në kasë ka edhe një buton për ndezjen/ndryshimin e modalitetit (duke ndezur ngjyra të ndryshme, e bardhë e përhershme).

Po bëni një lëvizje tjetër të çmendur me ekuipazhin dhe nuk dini si ta bëni veshjen tuaj të veçantë? Mos kërkoni më tej - këto syze elegante Cyberpunk LED të teknologjisë së së ardhmes do t'ju japin një pamje TOP , falë së cilës do të jeni absolutisht të padiskutueshëm për mjedisin tuaj. Ato janë prej plastike transparente, kështu që edhe në errësirë të plotë, të shoqëruar vetëm me ndriçim feste, mund të shihni lehtësisht gjithçka rreth jush.

Syzet LED CYBERPUNK do t'ju japin pamjen e vërtetë futuriste në çdo festë apo disko.

ndërrimi i ngjyrave të syzeve RGB syze

Funksionohen me bateri (2x CR2032), të cilat janë ndërtuar me zgjuarsi në korniza dhe për këtë arsye nuk do të shqetësoheni nga kabllot e panevojshme apo bateritë shtesë. Duke përdorur butonin në kornizë, mund të kaloni lehtësisht midis mënyrave të ndezjes ose të zgjidhni ngjyrën e syzeve. Syzet LED Cyberpunk janë një aksesor TOP për festa që nuk mund të mungojë në koleksionin tuaj.

Vetitë

Materiali: Akrilik
Përmasat: 5x16.5x17 cm
Mënyrat e ndriçimit: 2 (ndezje me ngjyra, ndriçim i përhershëm)
Ngjyrat: Aftësia për të kaluar midis ngjyrave
Furnizimi me energji elektrike: 2 x bateri CR2032

Përmbajtja e paketës

1 x gota
2x bateri CR2032
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim