Syze dielli LED RAVE ekran i programueshëm FULL LED nëpërmjet telefonit inteligjent (Bluetooth)

Kodi: 27-036
8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Syze dielli LED RAVE ekran i programueshëm FULL LED nëpërmjet telefonit inteligjent (Bluetooth). Syzet ndezëse dhe me shkëlqim ndriçojnë me tekst dhe animacione të rregullueshme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syze dielli LED RAVE Ekran FULL LED i programueshëm nëpërmjet telefonit inteligjent (Bluetooth). Syzet ndezëse dhe me shkëlqim ndriçojnë me tekst dhe animacione të rregullueshme. Raporti juaj ose modeli juaj janë ndryshimet më të fundit, veçanërisht tek të rinjtë. Shkruani mesazhin tuaj!! Programoni tekstin tuaj sipas disponimit tuaj ose zgjidhni nga një numër animacionesh të ndryshme të paracaktuara. Syzet kanë një bateri të integruar të rikarikueshme me një kapacitet 700 mAh dhe zgjasin deri në 5 orë funksionim. Ndihesh mirë? Shkruani tekstin e duhur dhe besoni se do të jeni në qendër të vëmendjes kudo që të shfaqeni! Me këto syze LED të programueshme, do të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve rreth jush. Ato janë mënyra më e mirë për të shkëlqyer në një festë, koncert apo disko.

Syze LED futuristike me ekran LED FULL Color

syze led të programueshme

Syzet kanë një lidhje Bluetooth që i bashkon ato me një Smartphone. Pas shkarkimit të aplikacionit celular, mund të kontrolloni syzet dhe të vendosni modelet dhe tekstet tuaja. Kontrolli është i thjeshtë, efikas dhe gjithashtu përmban animacione të ndryshme të paracaktuara. Ju gjithashtu mund të rregulloni drejtimin e lëvizjes, shpejtësinë e tekstit dhe efektet e ekranit. Aplikacioni funksionon me sistemet operative Android dhe iOS. Dëshironi që të gjithë rreth jush të dinë se si ndiheni? Duke përdorur një aplikacion teksti, mund të shkruani tekstin tuaj, të ndryshoni ngjyrën e sfondit dhe tekstin.

syze feste me bluetooth LED

Nëse jeni krijues dhe ju pëlqen të vizatoni , falë këtyre syzeve lehtësisht të programueshme mund të vizatoni modelin tuaj duke përdorur aplikacionin e vizatimit . Është shumë e thjeshtë dhe veçanërisht ju mund të ndryshoni tekstin ose modelet praktikisht kudo nëse keni një celular në dorë. Një tjetër veçori interesante është barazuesi grafik i muzikës - direkt në aplikacion mund të luani këngën tuaj të preferuar dhe syzet do të shfaqin një seri ngjyrash lëvizëse kolonash, që ndryshojnë sipas muzikës. Barazuesi mund t'i përgjigjet gjithashtu muzikës dhe tingujve përreth të kapur.

barazues i syzeve led me bluetooth

Po, mund të shikoni përmes syzeve, falë hapjes që nuk bie në sy në ekran

syze led parti

Karakteristikat:

plus Ekran i madh me ngjyra
plus Bateri e ringarkueshme e integruar
plus Lidhja Bluetooth
plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Punon përmes Android dhe iOS
plus Barazues grafik muzikor + reagim barazues ndaj tingujve dhe muzikës së ambientit
plus Grafika të parazgjedhura, animacione + tekst i personalizuar dhe krijimi i modeleve

Specifikim:

Rezolucioni i ekranit: 36x12 piksele
Ngjyrat: RGB
Numri i pikselave LED: 432
Karikimi: me kabllo mikro USB, 5V/1A
Bateria: polimer i integruar, i rikarikueshëm
Kapaciteti i baterisë: 700 mAh
Jetëgjatësia e baterisë: deri në 5 orë
Koha e karikimit: përafërsisht. 3 ore
Lidhja: Bluetooth
Mbështetje për OS: Android dhe iOS
Përmasat: 175x75x51 mm

Përmbajtja e paketës:

1 x syze me dritë LED
1 x këllëf gotash
1x kabllo Micro USB
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim