Syze të programueshme nëpërmjet celularit Chemion

Kodi: 27-030
9 900 L 5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Syzet e programueshme nëpërmjet celularit Chemion, janë ndryshimet më të fundit sidomos tek të rinjtë. Shkruani mesazhin tuaj!!

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syzet e programueshme nëpërmjet Chemion - mesazhi juaj ose dizajnet tuaja janë ndryshimet më të fundit veçanërisht tek të rinjtë. Shkruani mesazhin tuaj!! Programoni tekstin tuaj sipas disponimit tuaj ose zgjidhni nga një shumëllojshmëri animacionesh paracaktuara. Këto syze të programueshme LED partie MATRIX kanë softuerin e tyre. Kapaciteti i baterive AA 2x 1,5 V është 7-8 orë në varësi të modeleve dhe shkëlqimit të zgjedhur.

Ndihesh mirë? Shkruani tekstin e duhur dhe besoni se do të jeni në qendër të vëmendjes kudo që të jeni! Me këto syze LED të programueshme do të tërhiqni vëmendjen e të gjithë njerëzve përreth. Janë mënyra më e mirë për t'u dalluar në festa, koncerte apo në disko.

gota kimike

Aplikacioni mund të shkarkohet përmes Google Play ose App Store. Pasi syzet çiftohen me telefonin tuaj nëpërmjet Bluetooth, ju keni zgjedhje të ndryshme se si të krijoni modelin tuaj. Dëshironi që të gjithë rreth jush të dinë se si ndiheni? Duke përdorur aplikacionin e tekstit, mund të shkruani tekstin tuaj. Nëse jeni krijues dhe ju pëlqen të vizatoni, falë këtyre syzeve të programueshme, mund të vizatoni modelin tuaj duke përdorur një aplikacion vizatimi. Është shumë e lehtë, dhe kryesisht ju mund të ndryshoni tekstin ose modelet tuaja praktikisht kudo nëse keni një celular me vete.

aplikacioni celular i syzeve chemion

Është gjithashtu e mundur të caktohet intensiteti i intensitetit të ndezjes ose ndriçimit. Ju mund të zgjidhni barazues të ndryshëmndezin sipas tingujve (muzikë e ambientit).


Specifikimet teknike:

  • 2 x 1,5V bateri AAA (të përfshira)
  • animacion të ndryshëm të paracaktuar
  • mundësia e krijimit të modeleve tuaja
  • Jetëgjatësia e baterisë 7-8 orë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (11)

99%
11×