Bluzë interaktive me laser UV - vizatoni motivin tuaj

Kodi: 01-111
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Bluzë interaktive me laser UV - vizatoni motivin tuaj në bluzë, në të cilën mund të krijoni dizajne origjinale duke përdorur dritën e gjelbër lazer.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë interaktive me laser UV - vizatoni motivin tuaj në bluzë, në të cilën mund të krijoni dizajne origjinale duke përdorur dritën e gjelbër lazer. Pjesa e përparme e bluzës ka një sipërfaqe të bardhë të bërë me bojë të veçantë shkëlqyese që është deri në 10 herë më e ndritshme se llamba standarde. Duke përdorur një zinxhir çelësash UV (të përfshirë), llambë LED në një stilolaps celular ose lazer, mund të vizatoni dizajnet tuaja në sipërfaqe , të cilat do të zhduken pas rreth 5 minutash dhe do të jeni në gjendje të krijoni një numër të pakufizuar dizajnesh përsëri dhe përsëri. Ju mund të vizatoni objekte të ndryshme, shabllone, të shkruani çdo tekst, dhe për këtë arsye, në këtë rast, nuk ka asnjë kufi të fantazisë. Bluza interaktive është ideale për festivale, argëtim në mbrëmje, ahengje, por edhe si një mjet i shkëlqyer promovues për mundësitë e marketingut apo mediave sociale.

bluzë interaktive lazerbluzë uv me ndriçim

Specifikimet
  • E bërë nga 100% pambuk, cilësore dhe e disponueshme vetëm në ngjyrë të zezë.
  • Vizatimi në bluzë është i mundur me çelës UV, dritë LED, stilolaps lazer
  • Bluza mund të lahet në lavatriçe (30 gradë)
  • Mos hekurosni

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim