Kapuç LED Tron - Argjend

Kodi: 01-101
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto

Kapuç LED Tron - argjend nga GLUWY. Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes, dëshironi të merrni vëmendje dhe të jeni të ftohtë? Kapuçi LED Electro është investimi i duhur për ju. Hoodie është e veshur me fije neoni.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kapuç LED Tron - argjend nga GLUWY. Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes, dëshironi të merrni vëmendje dhe të jeni të ftohtë? Kapuçi LED Electro është investimi i duhur për ju. Hoodie është e veshur me fije neoni rreth gjithë zinxhirit dhe kapuçit, kështu që ju keni stilin e duhur të festës Tron. Në anën e brendshme të xhupit është një xhep i vogël me inverter El me të cilin ndryshoni modalitetet e ndriçimit (vezullues).

GLUWY është një markë e re mode e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre specifik LED për festa.

modë gluwy led

Ideale për t'u përdorur në diskoteka, klube, në një festë apo festival, dhe është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. Mund të zgjidhni mënyra të ndryshme ndriçimi - ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe ndezje e përhershme.

hoodie elektro

Specifikimet:

  • Materiali: pambuk, poliestër
  • 2 x 1,5V bateri AAA (nuk përfshihen)
  • Inverter EL - kuti kontrolli (e përfshirë)
  • Fibër fleksibël dhe të qëndrueshme rezistente ndaj ujit
  • Para larjes duhet të hiqet inverteri EL
  • Vetëm larja e duarve - mos zhytni asnjë pjesë të fibrës
  • Funksionet: ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe ndezje e përhershme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim