Tshirt geek - Duke luajtur kitarë

Kodi: 01-044
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Tshirt geek - Duke luajtur kitarë - blini bluzën tuaj të aktivizuar me zë në internet. E këmisha me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt Equalizer përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Tshirt geek - Duke luajtur kitarë - blini bluzën tuaj të aktivizuar me zë në internet. E këmisha me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt Equalizer përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Këtu në ThinkGeek ne thjesht po dëshironim një kitarë plotësisht të luajtshme të ndërtuar në një bluzë kur erdhi Pixie of ROCK... ajo vajtoi me solo kitarë të shkrirë dhe *POOF* aty ishte në duart tona... The Electronic Këmishë për kitarë Rock.

Ne ndezëm mini-amp, e ngritëm volumin në 11 dhe filluam të lëkundemi. Siç shpjegoi Pixie, këmisha e kitarës elektronike është tepër e lehtë për t'u luajtur sepse çdo buton në qafë është një akord kryesor. Ajo vazhdoi duke përmendur se si mund të luani dhjetëra këngë klasike rock me shumë pak aftësi. Megjithatë ajo na paralajmëroi që të mos e përdorim kurrë këmishën e kitarës për të keqen, që të mos jemi të përgatitur të thërrasim Demonin e Rock-ut dhe të duelojmë deri në vdekje për epërsi muzikore.

udhëzues akorde

Tani mund të blini një nga këto këmisha të shkëlqyera të kitarës elektronike Rock dhe të merrni një magji të vogël ROCK që vihet për veten tuaj. Këmisha e kitarës elektronike nuk është një lodër që luan riffe muzikore të para-konservuara, është një instrument i vërtetë muzikor që ju lejon të luani këngët tuaja të preferuara dhe të tingëlloni shkëlqyeshëm duke e bërë atë.

Të gjitha akordet kryesore regjistrohen nga një kitarë elektrike e vërtetë dhe zgjedhja magnetike e përfshirë ju lejon të kërceni ashtu si një kitarë e vërtetë. Mini amplifikatori i përfshirë kapet në rripin tuaj dhe bëhet shumë i zhurmshëm me qarkun e mrekullueshëm të amplifikimit të tingullit. Doreza e tonit në përforcues ju lejon të rregulloni tingullin ashtu si një kitarë e vërtetë.

Karakteristikat e produktit

 • Ndizni meloditë tuaja të preferuara rock në këtë kitarë elektrike të vërtetë të luajtshme të bazuar në bluza
 • Tingull i madh i vërtetë rock
 • Luaj të gjitha akordet kryesore
 • Strumi duke tundur kazmën magnetike të përfshirë mbi fije
 • Kapëse të altoparlantëve mini përforcues kitarësh në rripin tuaj
 • Vëllimi shkon në 11
 • Dorezë e rregullueshme e tonit
 • Komponentët elektronikë hiqen lehtësisht nga këmisha për t'u larë
 • Përfshin dy kapëse magnetike
 • Zgjedhjet ngjiten në grilën e altoparlantëve për ruajtje të lehtë
 • Kërkon 4 x bateri AAA. Nuk përfshihen

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (10)

96%
10×