Dekorime për trupin + flokë + mjekër - Pluhur vezullues i shkëlqyeshëm i biodegradueshëm 10g (Turquoise)

Kodi: 88-273
1 900 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Dekorime për trup + flokë + mjekër - Pluhur shkëlqyes i biodegradueshëm i shkëlqyeshëm 10g (Turquoise) - ideale për festa, festivale, festime apo raste të tjera.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dekorime për trup + flokë + mjekër - Pluhur shkëlqyes i biodegradueshëm i shkëlqyeshëm 10g (Turquoise) - ideale për festa, festivale, festime apo raste të tjera. Ky pluhur vezullues do të sjellë pak shkëlqim në jetën tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo një natë në qytet. Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash.

Ornamente me shkëlqim për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Glitter glitter

Ornamente me shkëlqim për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Glitter

Shkëlqe ku të duash

Pluhuri shkëlqyes shumëngjyrësh për raste të ndryshme ka cilësinë më të lartë të disponueshme dhe është i biodegradueshëm . Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës tuaj dhe janë perfekte për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm. Glitter janë të lehtë për t'u aplikuar dhe të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

shkëlqejë pluhuri i gjelbër në trup shkëlqen shkëlqim

Cilesi e pare

Klasa më e lartë e shkëlqimeve me ngjyra siguron përdorim të lehtë në lëkurë dhe rezultate të qëndrueshme . Të gjitha shkëlqimet janë të biodegradueshme, vegane dhe jo toksike - të sigurta për ju dhe mjedisin. Përzierja ekologjike e pluhurit me shkëlqim është mënyra e përsosur për të shtuar shkëlqim shtesë pa gjurmë karboni.

stolitë vezulluese të trupit efekt shkëlqyes

Përdorimi i gjithanshëm

Pluhuri me shkëlqim përdoret në kozmetikë për të ndriçuar fytyrën, sytë dhe thonjtë, ose thjesht për t'i bërë ato të shkëlqejnë. Mund të përdoret gjithashtu në art për të dekoruar gota, aksesorë ose për t'u shtuar ngjyra dhe teksturë produkteve . Grimcat e vogla me ngjyra të ndezura shpesh ngjiten në veshje, lëkurë dhe mobilje.

stolitë vezulluese në trup në flokë të lëkurës së fytyrës

Specifikim:

 • Ngjyra: Bruz
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

1x pluhur bruz glitter 10g

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim