Ekran LED me shirita këpucësh - BLU

Kodi: 88-261
2 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ekran LED me shirita këpucësh - BLU për këpucë ose atlete me 11 modele të lehta dhe tekste + bateri e rikarikueshme 180 mAh + dizajn i papërshkueshëm nga uji.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ekran LED me shirita këpucësh - BLU për këpucë ose atlete me 11 modele të lehta dhe tekste + bateri e rikarikueshme 180 mAh + dizajn i papërshkueshëm nga uji. Mund ta ngjitni lehtësisht këtë ekran elegant në këpucët ose atletet tuaja. Pesha e ulët dhe rezistenca ndaj ujit garantojnë përdorim pa probleme në çdo sport. Vrapimi në mbrëmje ose çiklizmi do të bëhet më i sigurt falë ekranit të ndritshëm në këpucë . Byzylyku ka një bateri të integruar të rikarikueshme me një kapacitet 180 mAh dhe një kohëzgjatje deri në 8 orë funksionim. Bateria ngarkohet me një kabllo mikro USB. Ekrani i ndriçuar i këpucëve është i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë - vetëm 47 gram. Mund të kaloni midis 11 modeleve të dritës dhe teksteve me butonin.

Rrip LED atletesh për fëmijë ose të rritur

byzylyk LED për këpucë ndizet

Byzylyku i ndritshëm (ekrani i lëvizshëm) për këpucë është ideal për vrapim në mbrëmje dhe çiklizëm

ndizni ekranin në këpucë

Ekran elegant për këpucë - një vegël e lezetshme për një festë kërcimi

festa vrapuese femije

Ekran i ndritshëm LED për këpucë, madje edhe për fëmijë - mund ta ngjitni lehtësisht në çdo këpucë

shirit LED për ekranin e dritave të këpucëve për fëmijë

Specifikim:

Ngjyra e byzylykut: e zezë
Materiali: plastikë
Ngjyra e ekranit LED: blu
Bateria: e integruar, e ringarkueshme me një kapacitet prej 180 mAh
Ngarkimi: kabllo mikro USB
Jetëgjatësia e baterisë: 8 orë
Rezistenca ndaj ujit: po
Përmasat: 85x60x24 mm
Pesha: 47g


Përmbajtja e paketës:

1x byzylyk këpucësh LED
1x kabllo Micro USB
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim