Kapak disko Dashuria - jeshile

Kodi: 88-139
2 200 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

​Kapaku i disko Love - jeshile,​ që bie në sy më së miri në disko, në një klub, në një festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kapak disko Dashuri - jeshile, që bie në sy më së miri në disko, në një klub, në një festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool . E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Një kapak që mund ta blini online në dyqanin tonë elektronik. Në anën e brendshme të kapakut është inverter El, në inverter është vendosur një bateri klasike AAA 1,5V.   Ju ndryshoni mënyrat e ndriçimit: ndezje, ndriçim i përhershëm, me butonin anësor në inverterin El.

Furnizimi me energji elektrike: Inverter El (1 x bateri AAA 1,5V)
Mënyrat: ndezje, ndriçim i përhershëm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim