Kapak LED DJ - i ndjeshëm ndaj zërit

Kodi: 88-174
2 400 L 1 800 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 500 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kapaku LED DJ - i ndjeshëm ndaj zërit mund të pulsojë nga tingulli (muzikë, fjalë e folur, duartrokitje etj.). Mund të blini tapa led në internet në dyqanin tonë elektronik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

DJ me kapak LED - i ndjeshëm ndaj tingullit që bie në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Kapaku i ndjeshëm ndaj zërit me sensor - mund të pulsojë nga tingulli (muzikë, fjalë e folur, duartrokitje etj.). Mund të blini tapa led në internet në dyqanin tonë elektronik.

EL. Fuqia: kutia e kontrollit (2 x bateri AAA nuk përfshihen)
Funksioni: Lidhje të ndjeshme ndaj zërit

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%