Lidhjet LED - Halloween

Kodi: 88-104
1 900 L 1 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 167 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Lidhjet LED me sensorin - mund të pulsojnë nga tingulli (muzikë, fjalë e folur, duartrokitje etj.). Ju mund të blini kravata online në dyqanin tonë elektronik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kravatat LED , të cilat bien në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival janë investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Ndjeshmëria e zërit lidhet me sensorin - mund të pulsojë nga tingulli (muzikë, fjalë e folur, duartrokitje etj.). Ju mund të blini kravata online në dyqanin tonë elektronik.

EL. Fuqia: kutia e kontrollit (2 x bateri AAA nuk përfshihen)
Funksioni: Lidhje të ndjeshme ndaj zërit

Gjatësia e kravatës: 50 cm
Gjerësia e lidhjes: 10,7 cm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim