Papion partie - e verdhe

Kodi: 88-151
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Papioni i festës - i verdhë, që bie në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Papijon feste - e verdhe, që bie në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ty nëse dëshiron të tërheqësh vëmendjen dhe veçanërisht të jesh cool. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Ne shesim harqe me shkëlqim në internet.

El. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (1 x bateri AA nuk përfshihet)
Funksioni: dritë e vazhdueshme, ndezje e shpejtë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim