Pluhur glitter - Dekorime të shkëlqyeshme të pluhurit të biodegradueshëm për trupin + flokët + mjekrën - 10 g (Blu)

Kodi: 88-275
1 900 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pluhur vezullues - Dekorime të shkëlqyeshme me pluhur të biodegradueshëm për trupin + flokët + mjekrën - 10 g (Blu) - ideale për festa, festivale, festime ose raste të tjera.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pluhur vezullues - Dekorime shkëlqyese të pluhurit të biodegradueshëm për trupin + flokë + mjekër - 10 g (Blu) - ideale për festa, festivale, festime ose raste të tjera. Ky pluhur vezullues do të sjellë pak shkëlqim në jetën tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo një natë në qytet. Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash.

Ornamentet vezulluese për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Pluhur me shkëlqim shumëngjyrësh

Dekorime vezulluese për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Pluhur me shkëlqim shumëngjyrësh

Ata freskojnë lëkurën tuaj

Pluhuri glitter është i cilësisë më të lartë në dispozicion dhe është i biodegradueshëm. Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës dhe flokëve tuaj dhe janë ideale për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm. Glitter janë të lehtë për t'u aplikuar dhe të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Dekorime trupi - pluhur glitter pluhur dekorativ vezullues

Cilesi e pare

Klasa më e lartë e shkëlqimit siguron përdorim të lehtë në lëkurë dhe rezultate të qëndrueshme. Të gjitha shkëlqimet janë të biodegradueshme, vegane dhe jo toksike - të sigurta për ju dhe mjedisin. Shkëlqimet e argjendta miqësore me mjedisin janë mënyra e përsosur për të shtuar shkëlqim shtesë pa gjurmë karboni.

dekorime pluhur pluhuri me shkëlqim blu në trup

Përdorimi i gjithanshëm

Pluhuri me shkëlqim përdoret në kozmetikë për të ndriçuar fytyrën, sytë dhe thonjtë, ose thjesht për t'i bërë ato të shkëlqejnë. Përveç kësaj, përdoret zakonisht në arte dhe zanate për të ngjyrosur, plotësuar dhe teksturuar produktet. Grimcat e vogla me ngjyra të ndezura shpesh ngjiten në veshje, lëkurë dhe mobilje.

pluhur pluhuri i shkëlqyeshëm i mjekrës

Specifikim:

 • Ngjyra: Blu
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

1x Pluhur me shkëlqim blu 10g

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim