Pluhur glitter trupi - dekorime me shkëlqim për fytyrën dhe flokët - Glitter 6x 10g MIX RINBOW

Kodi: 88-268
11 400 L 7 800 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 500 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pluhur vezullues për trupin - dekorime me shkëlqim për trupin, fytyrën dhe flokët - Glitter 6x 10g PËRZIER RAINBOW rozë, ari, jeshile, jeshile e errët, e kuqe, blu.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pluhuri me shkëlqim trupi - dekorime me shkëlqim për trupin, fytyrën dhe flokët - Glitter 6x 10g PËRZIERJE RAINBOW Rozë, Artë, Jeshile, Jeshile e errët, E kuqe, Blu. Ky pluhur vezullues do të sjellë pak shkëlqim në jetën tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo natë në qytet (festë, festival, festime). Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash. Për të zgjedhur nga variante të ndryshme të trashësisë së disponueshme nga copa të imta në ato më të mëdha.

Body Glitter - dekorim i fytyrës, flokëve, trupit. Dekorimet më të mira të biodegradueshme. Dekorime me shkëlqim dhe me gaz për çdo festë, festë, festë.

Glitter për trupin dhe fytyrën - Pluhur shumëngjyrësh Glitter

Ata freskojnë lëkurën tuaj

Pluhuri shkëlqyes për festivalet muzikore është cilësia më e lartë e disponueshme dhe është e biodegradueshme. Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës dhe flokëve tuaj dhe janë ideale për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm.

Ornamente shkëlqyese me shkëlqim në flokët e fytyrës së trupit

Cilesi e pare

Përmirësoni dhe ndriçoni fytyrën dhe trupin tuaj me pluhur të mahnitshëm me shkëlqim në madhësi të ndryshme. Pluhuri ynë i shkëlqyeshëm i trupit dhe flokëve është një shkëlqim i cilësisë së lartë, vegan dhe i biodegradueshëm me bazë uji, i cili qëndron i vendosur dhe nuk shkulet. Ato janë të lehta për t'u aplikuar dhe të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës .

pluhur vezullues me ngjyra ,

Përdorimi i pafund

Pluhuri me shkëlqim përdoret në kozmetikë për të ndriçuar fytyrën, sytë dhe thonjtë, ose thjesht për t'i bërë ato të shkëlqejnë. Përveç kësaj, përdoret zakonisht në arte dhe zanate për të ngjyrosur, plotësuar dhe teksturuar produktet. Grimcat e vogla me ngjyra të ndezura shpesh ngjiten në veshje, lëkurë dhe mobilje.

pluhur dekorimi me shkëlqim trupi


Specifikim:

 • Ngjyra: rozë, e kuqe, e artë, jeshile, jeshile e errët, blu
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

6x pluhur vezullues 10g (rozë, e kuqe, ari, jeshile, jeshile e errët, blu)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim