Pluhur me gaz (pluhur) - Trupi me shkëlqim + dekorim i fytyrës i biodegradueshëm - 10 g (e kuqe)

Kodi: 88-276
1 900 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pluhur shkëlqyes (pluhur) - Dekorimi me shkëlqim i trupit + fytyrës  i biodegradueshëm - 10 g (e kuqe) - ideale për festa, festivale, festime ose raste të tjera.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pluhur me gaz (pluhur) - Trupi me shkëlqim + dekorim i fytyrës i biodegradueshëm - 10g (E kuqe) - ideale për festa, festivale, festime apo raste të tjera. Ky pluhur vezullues do të sjellë pak shkëlqim në jetën tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo një natë në qytet. Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash.

Pluhur me shkëlqim vezullues për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Pluhur me shkëlqim shumëngjyrësh

Pluhur shkëlqyes i shkëlqyeshëm për trup dhe fytyrë, flokë, mjekër - Pluhur me shkëlqim shumëngjyrësh

Me cilësi të lartë dhe ekologjike

Pluhuri shkëlqyes për raste të ndryshme ka cilësinë më të lartë të disponueshme dhe është i biodegradueshëm . Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës tuaj dhe janë perfekte për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm. Glitter janë të lehtë për t'u aplikuar dhe të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

natyra vezullim glitter pluhur i kuq

I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur

Pluhuri i kuq me shkëlqim është bërë nga materiale të cilësisë së lartë , është jo toksik dhe miqësor ndaj mjedisit për lëkurën dhe mjedisin. Klasa më e lartë e shkëlqimit do të sigurojë përdorim të lehtë në lëkurë dhe rezultate të qëndrueshme. Pluhuri i shkëlqyeshëm shkëlqen në lëkurë pa lënë gjurmë karboni.

bio glitter për lëkurën e flokëve të fytyrës së trupit

Festivalet, festat apo festat dridhen

Ky pluhur vezullues përbëhet nga vezullim të trashë të kuq dhe pluhur holografik tepër i imët. Në diell dhe në dritë, ato mund të krijojnë një efekt simpatik me shkëlqim , falë të cilit mund të dalloheni në turmë në ahengje me tematikë, topa maskarade dhe festivale të ndryshme.

stolitë e kuqe me shkëlqim në trup vezullojnë dorë

Përdoreni edhe në shtëpi

Ju mund të përdorni shkëlqim të kuq të ndezur për të ndriçuar sytë, fytyrën, flokët ose dizajnin e thonjve . Përveç përdorimit në kozmetikë, pluhuri me shkëlqim do t'i kënaqë mjeshtrit e shtëpisë, në mënyrë që ata të realizojnë ide interesante dhe t'i bëjnë mobiljet apo aksesorët e tyre të shtëpisë të veçantë me shkëlqim. Mund të përdoret gjithashtu në art për të dekoruar syzet, aksesorët ose për t'i shtuar ngjyra dhe cilësi produkteve.

stolitë me vezullim të kuq në qime të trupit që shkëlqejnë

Specifikim:

 • Ngjyra: E kuqe
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

1x Pluhur me shkëlqim të kuq 10g

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim