Pluhur shkëlqyes për trupin - dekorime të biodegradueshme për trupin, fytyrën dhe flokët - Pluhur vezullues 10g (argjendi vjollcë)

Kodi: 88-274
1 900 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pluhur vezullues për trupin - dekorime të biodegradueshme për trupin, fytyrën dhe flokët - Pluhur vezullues 10g (argjendi vjollcë) - ideale për festa, festivale, festime apo raste të tjera.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pluhur glitter për trupin - dekorime të biodegradueshme për trupin, fytyrën dhe flokët - Pluhur glitter 10g (argjendi vjollcë) - ideale për festa, festivale, festime apo raste të tjera. Ky pluhur vezullues do të sjellë pak shkëlqim në jetën tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo një natë në qytet. Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash.

Dekorime me gaz - shkëlqim për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën

Dekorime shkëlqyese - shkëlqim për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën

Shkëlqeni në çdo rast

Pluhuri shkëlqyes shumëngjyrësh për raste të ndryshme ka cilësinë më të lartë të disponueshme dhe është i biodegradueshëm . Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës tuaj dhe janë perfekte për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm. Glitter janë të lehtë për t'u aplikuar dhe të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Shkëlqimi i natyrës Pluhur me shkëlqim Beluga për lëkurën e trupit të flokëve mjekër

I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur

Pluhuri glitter Beluga është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, është jo toksik dhe miqësor ndaj mjedisit për lëkurën dhe mjedisin . Klasa më e lartë e shkëlqimit do të sigurojë përdorim të lehtë në lëkurë dhe rezultate të qëndrueshme. Përzierja shumëngjyrëshe e pluhurit shkëlqyes shkëlqen në lëkurë pa lënë gjurmë karboni.

glitter pluhur me shkëlqim Mix për trupin e Beluga

Festa, Festa, Festimet

Pluhuri me shkëlqim përbëhet nga vezullime të trashë dhe të imët që shkëlqejnë dhe shkëlqejnë. Në diell dhe në dritë, ato mund të krijojnë një efekt simpatik me shkëlqim , falë të cilit mund të dalloheni në turmë në ahengje tematike, festime, ahengje, topa maskarade dhe festivale të ndryshme.

Dekorime trupi me shkëlqim pluhuri me shkëlqim

Përdoreni edhe në shtëpi

Përveç përdorimit në kozmetikë, pluhuri me shkëlqim do t'i kënaqë mjeshtrit e shtëpisë , në mënyrë që ata të zbatojnë ide interesante dhe t'i bëjnë mobiljet ose aksesorët e tyre të shtëpisë të veçantë me shkëlqim. Mund të përdoret gjithashtu në art për të dekoruar gota, aksesorë ose për të ngjyrosur dhe plotësuar teksturën e produkteve.

Pluhur vezullues pluhur vezullues

Specifikim:

 • Ngjyra: vjollcë argjendi
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

1x Pluhur me shkëlqim argjendi vjollcë 10g

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim