Qerpikët LED - shirit LED në qepallë

Kodi: 88-189
1 900 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Qerpikët LED - shirit LED në qepallë - është një risi totale në modë dhe argëtim. Ky aksesor mode nuk duhet të mungojë në veshjen tuaj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Qerpikët LED - shirit LED në qepallë. Është një risi totale në modë dhe argëtim. Ky aksesor mode nuk duhet t'i mungojë veshjes suaj, qoftë në një festë apo ndonjë event argëtues. Me këtë shirit LED të çuditshëm në sy, të gjithë marrin vëmendjen. Përveç kësaj, zonjat me siguri do ta vlerësojnë atë si një shtesë krijuese e grimit për festë. Është mënyra e duhur për të tërhequr vëmendjen dhe për të qenë IN. Shiriti i dritës LED është një pajisje e thjeshtë që ngjitet në qepallë. Njësia e energjisë mund të ngjitet në flokët në anën e pasme të kokës me një kapëse dhe telat e hollë të çojnë prapa veshëve, kështu që pajisja është e rehatshme për t'u veshur dhe nuk shqetëson. Me këtë shtesë LED mund të konfiguroni katër lloje blicish dhe mundësohet nga një bateri e rrumbullakosur e zëvendësueshme CR2032. Rripi i dritës LED është i papërshkueshëm nga uji dhe ka një madhësi universale për të gjithë. Aplikohet në qepallë duke përdorur një ngjitës të veçantë maskues.

Shirit akulli në kapak

Karakteristikat:

plus Risi në fushën e veshjeve dhe argëtimit
plus Madhësi universale për të gjithë
plus Suplement kreativ për grim
plus Katër cilësime ndriçimi/ndezjeje
plus Veshje e rehatshme
plus Aplikimi pajiset me ngjitës të veçantë maskues

Përmbajtja e paketës:

1 x palë shirita LED
1 x ngjitës maskues

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim