Shirit LED sigurie

Kodi: 88-222
900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shiriti i ndezur LED është krijuar për të rritur sigurinë e fëmijëve dhe të rriturve kur udhëtojnë në rrugë gjatë natës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shiriti i ndezur LED është krijuar për të rritur sigurinë e fëmijëve dhe të rriturve kur udhëtojnë në rrugë gjatë natës. LED-et mund të aktivizohen me butonin dhe ju mund të zgjidhni një dritë nga tre dritat e ofruara - stroboskop, ndezje e ngadaltë, dritë e vazhdueshme. Falë materialit elastik , rripi mbështillet lehtësisht rreth dorës pa kapje të komplikuar. Sipas ligjit, këmbësorët dhe çiklistët janë të detyruar të mbajnë elemente reflektuese kur lëvizin jashtë qytetit dhe me dukshmëri të reduktuar, dhe për ta ky shirit LED është një zgjidhje e shkëlqyer.

Shirit LEDshirit led jeshilrrip i kuq sigurie

Specifikimet:

Shirit LED
Materiali: Tekstil + diodë LED
Funksionet LED: strobe, ndezje, ndriçim
Bateria: butoni i zëvendësueshëm
Përmasat: 345 mm (gjatësia) x 40 mm (gjerësia) x 2 mm (trashësia)
Pesha: 33g

Paketa përfshin:

1 x shirit LED
1x Bateri

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%