Shkëlqim i biodegradueshëm për lëkurë + flokë + mjekër - Dekorime me shkëlqim me shkëlqim - Pluhur vezullues 10g (I bardhë)

Kodi: 88-272
1 900 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shkëlqim i biodegradueshëm për lëkurë + flokë + mjekër - Dekorime me shkëlqim me shkëlqim - Pluhur shkëlqyes 10 g (e bardhë) - ideale për festa, festivale, festime ose raste të tjera.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Glitter biodegradues për lëkurë + flokë + mjekër - Dekorime me shkëlqim me shkëlqim - Pluhur shkëlqyes 10g (E bardhë) - ideale për festa, festivale, festime apo raste të tjera. Ky pluhur vezullues do të sjellë pak shkëlqim në jetën tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo një natë në qytet. Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash.

Pluhur glitter për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Ornamentet me shkëlqim

Pluhur glitter për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Dekorime me shkëlqim

Shkëlqeni në çdo rast

Pluhuri shkëlqyes shumëngjyrësh për raste të ndryshme ka cilësinë më të lartë të disponueshme dhe është i biodegradueshëm . Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës tuaj dhe janë perfekte për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm. Glitter janë të lehtë për t'u aplikuar dhe të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

pluhur vezullues trupi goskin lëkurë flokë mjekër

I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur

Pluhuri vezullues i bardhë engjëllor është bërë nga materiale të cilësisë së lartë , është jo toksik dhe miqësor ndaj mjedisit për lëkurën dhe mjedisin. Klasa më e lartë e shkëlqimit do të sigurojë përdorim të lehtë në lëkurë dhe rezultate të qëndrueshme. Pluhuri i bardhë me shkëlqim shkëlqen në lëkurë pa lënë gjurmë karboni.

pluhur vezullues, lëkurë e bardhë, vezulluese

Festivalet, karnavalet dridhen

Pluhuri me shkëlqim përbëhet nga vezullime të trashë dhe të imët që shkëlqejnë dhe shkëlqejnë. Në diell dhe në dritë, ato mund të krijojnë një efekt simpatik me shkëlqim , falë të cilit mund të dalloheni në turmën e karnavaleve në ahengje tematike, topa maskarade dhe festivale të ndryshme.

Ornamentet me shkëlqim të biodegradueshëm shkëlqejnë trupin

Përdoreni edhe në shtëpi

Përveç përdorimit në kozmetikë, pluhuri i shkëlqimit do t'i kënaqë ata që bëjnë vetë , në mënyrë që ata të realizojnë ide interesante dhe t'i bëjnë mobiljet ose aksesorët e tyre të shtëpisë të veçantë me shkëlqim. Mund të përdoret gjithashtu në art për të dekoruar syzet, aksesorët ose për t'i shtuar ngjyra dhe cilësi produkteve.

glitter pluhur shndrit dekorata xixëllonja

Specifikim:

 • Ngjyra: e bardhë
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

1x Pluhur me shkëlqim të bardhë 10g

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim