Trupi glitter - dekorime me shkëlqim me shkëlqim për trupin, flokët ose fytyrën - Glitter dust 10g Ar

Kodi: 88-269
1 900 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Trupi glitter - dekorime me shkëlqim me shkëlqim për trupin, flokët ose fytyrën - Glitter dust 10g Ar. Pluhuri me shkëlqim ari do t'i shtojë pak shkëlqim jetës tuaj.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Trupi glitter - dekorime me shkëlqim me shkëlqim për trupin, flokët ose fytyrën - Glitter dust 10g Ar. Pluhuri me shkëlqim ari do t'i shtojë pak shkëlqim jetës tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo natë në qytet (festë, festival, festime). Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash. Për të zgjedhur nga 4 variante të disponueshme të trashësisë nga copa të imta deri në ato më të mëdha - FINË, PËRZIERJE, E MADHË, E GJITHA

Glitter për trupin dhe fytyrën - Pluhur shumëngjyrësh Glitter

Glitter për trupin dhe fytyrën - Shkëlqim shumëngjyrësh pluhur ari

Ata freskojnë lëkurën tuaj

Pluhuri shkëlqyes për festivalet muzikore është cilësia më e lartë e disponueshme dhe është e biodegradueshme. Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës dhe flokëve tuaj dhe janë ideale për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm.
pluhur glitter në trup në formë glitter

Cilesi e pare

Përmirësoni dhe ndriçoni fytyrën dhe trupin tuaj me pluhur të mahnitshëm me shkëlqim në madhësi të ndryshme. Pluhuri ynë i shkëlqyeshëm i trupit dhe flokëve është një shkëlqim i cilësisë së lartë, vegan dhe i biodegradueshëm me bazë uji, i cili qëndron i vendosur dhe nuk shkulet. Ato janë të lehta për t'u aplikuar dhe të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës . Për të zgjedhur nga 4 variante të disponueshme nga copa të imta deri në ato më të mëdha - FINE, PËRZIERJE, E VRAHË, E GJYQËSORE

glitter pluhur ari vezullim

Përdorimi i pafund

Pluhuri me shkëlqim përdoret në kozmetikë për të ndriçuar fytyrën, sytë dhe thonjtë, ose thjesht për t'i bërë ato të shkëlqejnë. Përveç kësaj, përdoret zakonisht në arte dhe zanate për të ngjyrosur, plotësuar dhe teksturuar produktet. Grimcat e vogla me ngjyra të ndezura shpesh ngjiten në veshje, lëkurë dhe mobilje.

glitter glitter në flokët e fytyrës së trupit në mjekër

Specifikim:

 • Ngjyra: e artë
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

1x pluhur glitter ari 10g

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim