Veprimi - 5+1 lidhëse këpucësh LED

Kodi: 102-2
5 400 L 4 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 500 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Aksion MEGA - blini 5 copë lidhëse këpucësh LED dhe përfitoni 1 copë falas.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Aksion MEGA - blini 5 copë lidhëse këpucësh LED dhe përfitoni 1 copë falas.

Mund të zgjidhni nga të gjitha ngjyrat e lidhësve të këpucëve led.
(Thjesht shkruani shënim në porosi se sa pjesë dhe çfarë ngjyrash kërkoni).

aksion led lidhëse këpucësh

Lidhëse këpucësh LED - rregullimi më i ri për ju, mund t'i blini në dyqanin tonë me një çmim të mirë.

* I përshtatshëm për të gjitha llojet e këpucëve, duke përfshirë këpucët e vrapimit, çizmet ose patina.
* E shkëlqyeshme për festa, disko dhe të gjitha llojet e argëtimit dhe argëtimit të natës!
* Mund të përdoret si byzylykë ose gjerdan..
* Ideale për meshkuj dhe femra.
* Me baterinë standarde lidhësit e këpucëve zgjasin të shkëlqejnë/pulsojnë për rreth 70 orë. (Bateria e përfshirë)
* Funksionet: ndriçim i përhershëm, ndriçim i shpejtë, ndriçim i ngadaltë
* Madhësia: 800 x 2.8 mm

lidhëse këpucësh led


Çmimi për lidhëse këpucësh 6xPack LED është i vlefshëm për 6 palë (që do të thotë 12 copë lidhëse këpucësh)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim