Kamera e biçikletës - SET për biçikleta sigurie për pamjen e pasme - Monitor 4,3" + Kamera FULL HD

Kodi: 16-149
13 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 11 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kamera e biçikletës ose motoçikletës - SET për biçikletën e sigurisë për pamjen e pasme - Monitor 4,3" + kamerë çiklizmi FULL HD me montim.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kamera e biçikletës ose motoçikletës - SET për biçikleta sigurie për pamjen e pasme - Monitor 4,3" + kamerë çiklizmi FULL HD me montim - në mënyrë që të dini gjithmonë kë keni pas jush. Kompleti sigurie me bateri të integruar të rikarikueshme - karikimi përmes USB + FULL HD kamera me vizion nate COLOR Monitori ka nje bateri te ringarkueshme te integruar me kapacitet 5000mAh me qendrueshmeri deri ne 5-6 ore e cila karikohet duke perdorur nje kabllo micro USB.Monitori AHD ka rezolucion FULL HD 1920x1080 pikselë . Kamera ka një kënd shikimi 130° - do të keni një pasqyrë të përsosur të asaj që po ndodh pas shpinës suaj. Kablloja ndërmjet monitorit dhe kamerës është 2 metra e gjatë dhe mund ta lidhni në kornizën e biçikletës me Velcro.

SIGURIA në rrugë edhe me këtë aparat fotografik për biçikletë ose motor

kamera për biçikletë çiklizëm për siguri

Sistem kamerash për biçikleta + motoçikletë

kamera për çiklizëm në një motoçikletë dhe një biçikletë

Bateria me një kapacitet prej 5000 mAh zgjat deri në 6 orë funksionim

set kamera biçiklete me monitor

E përputhshme për të gjitha llojet e biçikletave

kamera biçiklete me monitor

Pamje me ngjyra të natës

kamera e shikimit të natës

Lehtë për t'u montuar në një biçikletë

kamera për biçikleta

Specifikim:

Furnizimi me energji elektrike: bateri e integruar e rikarikueshme me një kapacitet prej 5000 mAh
Qëndrueshmëria: deri në 5-6 orë
Madhësia e ekranit: 4,3" AHD 1080P
Kontrollet: butonat në pjesën e pasme të ekranit
Montimi: në timonin e biçikletës ose motoçikletës
Kamera mbrapa: po, e rregullueshme 360°
Rezolucioni i kamerës: 1920x1080 piksele
Këndi i shikimit: 130°
Formati i figurës: 16:9
Tensioni i hyrjes: 5V
Shkëlqimi: 1000cd/m2
Sistemi televiziv: PAL
Konsumi: deri në 3 W
Gjatësia e kabllit: 2 metra
Ndriçimi minimal: 0,6 Lux / F1.2

Përmbajtja e paketës:

1 x Monitor
1x Kamera me mbajtëse
1x mbajtëse monitori
1x kabllo USB karikimi
1x Komplet montimi - Velcro
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (6)

100%
100%
Chris

Kamera e biçikletës

Sherbim shume i mire dhe dorzim i shpejte!rekomandoj dyqanin!

100%

Përkthyer nga: el