Shah për dërrasë shahu të rrumbullakët tre - 3 dimensionale për 3 persona (shah 3 burra) me diametër 55 cm

Kodi: 11-554
5 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shahu për dërrasë shahu të rrumbullakët tre - 3 dimensionale për 3 persona (shah 3 burra) me diametër 55 cm​ është një shpikje fantastike për adhuruesit e shahut.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shahu për tabelë shahu tre-dimensionale të rrumbullakët për 3 persona (shah 3 burra) me diametër 55 cm​ është një shpikje fantastike për adhuruesit e shahut. Falë tij, ju mund t'u provoni fuqitë tuaja në shah dy kundërshtarëve menjëherë. Shahu rrethor do të jetë edhe më emocionues dhe mund të luani me deri në 2 lojtarë në të njëjtën kohë. Ai përfshin anën e bardhë, gri dhe të zezë me të cilën mund të luani.

Shah i rrumbullakët për 3 lojtarë (persona)

Shah i rrumbullakët për 3 lojtarë (persona)

Një ndryshim në pamje, por të njëjtat rregulla

Tabela e shahut është në formë të rrumbullakët, por rregullat nuk kanë ndryshuar. Protokolli i shtuar për t'u ndjekur për të ruajtur rendin midis kufijve të ekipit. Ka vija në të gjithë tabelën që thjesht udhëheqin pjesët tuaja në një lëvizje diagonale.

rrethore shahu e rrumbullakët 3 persona burrë

Një surprizë në fund

Lojtari i tretë i shtuar sjell një sasi të pafund kompleksiteti në lojë. Ju gjithmonë do të luftoni në dy fronte dhe nuk do ta dini kurrë se si do të dalë loja. Një lëvizje e papritur dhe ju mund të humbni gjithçka. Ju mund të përfundoni në shah me dy lojtarë, ose edhe vetë mat dy persona. Ideale për takime miqësore. Tensioni nga një lojë normale shahu do të shumëfishohet edhe më shumë. Ky shah me 3 persona është ideal për të gjithë adhuruesit e lojërave të tavolinës që janë të lodhur nga shahu i zakonshëm ose që duan të provojnë gjëra të reja. Mund ta bëni edhe si dhuratë dhe të bëni të lumtur të dashurit tuaj.


Specifikim:

  • Me trajektore për të bërë çdo lëvizje
  • E përkryer për të luajtur me miqtë
  • Gjithashtu ideale si dhuratë për adhuruesit e lojërave në tavolinë
  • Materiali: plastikë dhe karton
  • Dimensionet e tabelës së lojës: ø 55 cm
  • Pesha: 870 gram


Përmbajtja e paketës:

1x tabelë shahu e rrumbullakët
16 x figura të bardha
16x figura gri
16x figura të zeza

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%