Komplet tavoline zyre luksoze blu prej lëkure - 7 copë (e punuar me dorë)

Kodi: 96-047
23 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 19 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Komplet tavoline zyre luksoze blu prej lëkure - 7 copë aksesorë prej lëkure luksoze sintetike në ngjyrë blu, 100% e punuar me dorë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet tavoline zyre luksoze blu prej lekure - aksesore 7 cope prej lekure sintetike luksoze ne ngjyre blu, 100% e punuar me dore. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve të cilësisë më të lartë të lëkurës sintetike. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës blu duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. SET-i prej lëkure përbëhet nga 7 pajisje zyre: jastëk pune, mbajtëse stilolapsash, mbajtëse për celularin, mbajtëse letre për shënime, jastëk pijesh, bllok mausi dhe një set stilolapsash floriri - stilolaps dhe stilolaps.

Komplet elegant tavoline zyre ngjyre blu

Qëndrim lëkure në një tavolinë prej lëkure blu me + stilolapsa ari - Stilolapsi SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

set stilolapsi luksoz ngjyrë ari

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është një dhuratë ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

jastëk mouse prej lëkure

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë e punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë blu
plus 7 pajisje zyre

Specifikim:

Materiali: lëkurë sintetike, metal
Ngjyra: lëkurë blu
Ngjyra e metalit aksesor: ari

Përmbajtja e paketës:

1x jastëk pune
1x qëndrim stilolapsi
1x mbajtëse letre për shënime
1x stendë celulari
1 x jastëk pijeje
1x mouse pad
1x set stilolapsash ari me bazament: stilolaps dhe stilolaps.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim